Sign in

CASES: Marketing, Strategy & PR 2020

CASES Video
500 uah

Ця сторінка передбачена лише для реєстрації участі в онлайн-конференції CASES: Marketing, Strategy & PR 2020. Всі доповіді — на сторінці заходу: https://cases.media/conference/cases-smpr-2020


Світ змінився і, здається, тепер вже не буде таким, яким він був раніше. Коронакриза змінить все: бізнеси, попит, комунікації. Тож ми вирішили зібрати кілька десятків креативних фахівців з різних креативних галузей, щоб разом поспілкуватись про маркетингові та бізнес-стратегії, кризовий менеджмент та комунікації в новій реальності.

Цього разу ми вирішили робити програму конференції структурованою та максимально осмисленою. В ній буде кілька секцій, кожна з яких буде присвячена окремим аспектам креативної економіки в умовах коронавірусної кризи.

Блок 1 — Коронакриза: поточний стан речей та попередні прогнози

Торкнемось питань огляду економіки як такої, та економіки креативної, як окремого її сегмента. Також поспілкуємось стосовно прогнозів відносно другої хвилі кризи, про державні (та недержавні) програми підтримки.

Блок 2 — Кризовий менеджмент. Комунікації

Поговоримо про те, як креативні компанії проходять кризу, які стратегії застосовують зараз, які комунікації для бізнесу клієнтів радять.

Блок 3 — Креативні трансформації

Торкнемося теми того, як змінює світ коронавірусна криза. Мова ітиме водночас про тепер вже неминучу цифровізацію всього: медицини, бізнесу, держави. Також будемо говорити, про те як вже вплинула і як ще вплине криза на розвиток креативних індустрій.

Блок 4 — Стратегії розвитку

Проведемо панельну дискусію на тему того, що слід робити компаніям, які напрямки розвивати та до яких викликів готуватись.

Hide details Show details
1 comment
500 uah
Upload

You can upload photos in PNG and JPG format. Maximum size: 5MB