Sign in

Дизайн-мислення: що це таке та як допоможе у вашій роботі

Creative Practice

Вартість участі — 100 ₴. За передплатою — безкоштовно.

Ідею методології дизайн-мислення першим сформулював Герберт Саймон, ще 1969 року в книзі «Мистецтво штучного». До речі, ось інші події, які трапились в цьому році: відбувся перший політ літака «Конкорд», що міг розвивати швидкість до 2179 км/год, президентом США став Річард Ніксон, було сформовано групу ZZ Top та класичний склад Deep Purple. Тепер, навіть якщо ви не придбаєте квиток чи передплату, прочитання самого опису вже не було марним, адже щось новеньке ви таки дізнались. Продовжуємо про дизайн-мислення.

Ідею Саймона розвинули вчені Стенфордського університету, які заснували Стенфордський інститут дизайну. Протягом десятиліть вони намагались розробити чіткий, зрозумілий та ефективний формат винахідництва. Власне, дизайн-мислення як раз і стало результатом цієї роботи.

В основі методології лежить творчий підхід до вирішення завдань замість аналітичного. Головна мета — знаходити неочікувані та цікаві рішення, підійти до банального завдання інакше, ніж підходять інші. Ця методологія стала основою філософії людиноцентричного дизайну, який не лише дозволяє робити продукти та сервіси зручними для користувачів, але й реально допомагає бізнесам ставати прибутковішими, ефективнішими.

Дизайн-мислення використовують у своїй роботі Airbnb, General Electric, Netflix, IBM, Pepsi.

На лекції ми, звісно, не зможемо розказати про цю методологію все, але допоможемо ліпше зрозуміти, як вона влаштована та як її опанувати. Також, познайомимо з базовими принципами, які ви зможете хоч завтра використовувати у своїй практиці.

Звісно, докладемо і приклади, які надихають.

Як проходитиме лекція

Щоб уникнути типових проблем онлайн-заходів (на кшталт: сусіди почали ремонт одночасно із заходом, інтернет-провайдер відключав інтернет сусіду, але до купи відключив лектору тощо), ми все тепер робимо в записі. Але під час прем’єри лектор приєднається до чату заходу і радо відповідатиме на ваші запитання.

Кому буде цікаво

  • Керівникам проєктів
  • Продуктовим дизайнерам
  • Артдиректорам
  • Дизайнерам інтерфейсів (UI/UX)
  • Вебдизайнерам
  • Графічним дизайнерам
  • Ілюстраторам
  • Розробникам (фронтенд/бекенд)
  • Копірайтерам

Хто читатиме лекцію

Володимир Коновалов-Лісін — мультидисциплінарний дизайнер, методист.

Мова проведення заходу

Українська

Hide details Show details
7 comments
The main conference from the case study of Ukraine is back!
→ June 17
→ Live streaming from PMHUB
Upload

You can upload photos in PNG and JPG format. Maximum size: 5MB