Sign in

Майстер-клас: Основи роботи з Figma

Creative Practice

З моменту свого заснування Adobe був лідером продуктів програмного забезпечення для дизайнерів. Але десять років тому його монополію похитнув спочатку Sketch, а в 2016 — ще й Figma.

Проте Figma — не просто аналог Sketch чи Photoshop, а дещо набагато більше. Серед її переваг — відсутність обмежень щодо операційної системи, можливість працювати в браузері і спільно редагувати один файл в режимі реального часу (як в Google Doc), можливість створювати інтерактивні прототипи, а також повноцінна історія онлайн-версій робочих файлів.

Іншими словами: Figma вартує того, щоб з нею познайомитись.

В пілотному майстер-класі:

  • Огляд інтерфейсу: просто створіть новий файл і повторюйте за лектором. 
  • Практика: перейдіть за посиланням і отримаєте копію робочого файлу з потрібними матеріалами. При відкритті посилання створюється ваша персональна копія файлу. Якщо ви випадково його зіпсуєте — не переймайтеся, а просто перейдіть за посиланням ще раз і у вас буде нова копія.

Майстер-клас проводить:

Михайло Самоваров — співзасновник та арт-директор League Design Agency.

Понад 13 років досвіду. Працював в продуктах, стартапах, ПриватБанку та американській дизайн-студії.

Заснував League Design Agency, серед клієнтів якої Велика Кишеня, Kritika, Whiskas, HumanCode, OMG. Повне портфоліо студії: https://bit.ly/3ccz4XY.

Я сподіваюся цей курс буде вам хорошим помічником в освоєнні Фігми, і як наслідок — нової професії. Будучи дизайнерами, ніколи не зупиняйте свій погляд і думки на те, що зроблено погано. Краще жадібно вивчайте те, що зроблено добре. Бажаю удачі та натхнення!

Михайло Самоваров 

  • Вартість: 500 грн
  • Мова воркшопу: російська
  • Тривалість: 4:59:31

Де взяти Figma?

Скачати Figma можна з офіційного сайту.

Hide details Show details
2 comments
Discount offers end in
5
days
7
hours
49
minutes
2
seconds
Upload

You can upload photos in PNG and JPG format. Maximum size: 5MB