Sign in

Як створювати дизайн-кейси

Creative Practice

Ось вам таємниця, яку нам повідали рекрутери до відділів дизайну: коли вони шукають дизайнерів, то понад усе звертають увагу на ваше портфоліо і на те, як в ньому оформлені роботи.

На умовах анонімності Анастасія Єгоренкова, HR з агенції Postmen, розповіла нам про те, що дуже важливо, щоб в портфоліо дизайнера роботи були не лише відповідні за типом, але й оформлені у вигляді дизайн-кейсів.

Тож ми вирішили з’ясувати, як оформлювати дизайн-кейси так, щоб вони були вах-вах-вах. Для цього ми звернулись до наших партнерів, команди League Design Agency, яку Behance відзначає як одну з найпопулярніших дизайн-команд України.

Вони погодились розповісти нам рецепт крутих дизайн-кейсів на умовах цілковитої таємності. Всі явки, паролі, прийоми.

  • Про що треба писати в дизайн-кейсі.
  • Як його візуально оздобити.
  • Де підглядати вдалі прийоми.
  • Чого уникати.
  • Що робити, щоб отримувати більше переглядів та відзнак.

Ми все зняли на камеру, і тепер готові ділитися набутими інсайтами зі світом.

Лекцію проводять

  • Юлія Замятіна — тімлід команди графічного дизайну в League Design Agency. Має досвід роботи понад 4 роки. Працювала як у продуктовому дизайні, так і, наразі, в агенції, з клієнтськими проєктами. Портфоліо Юлії — за посиланням: https://www.behance.net/Julia_March.
  • Антон Букорос — графічний дизайнер в League Design Agency. Має досвід роботи понад півтора року. Закінчив бакалаврат та магістратуру з графічного дизайну в Київській державній академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука. Портфоліо Антона — за посиланням: https://www.behance.net/a-bukoros. До речі, першим проєктом Антона в League Design Agency був концепт айдентики для київського музичного холу Tarilka. Саме за цей проєкт агенція отримала нагороду Best of Behance.

Як проходитиме лекція

Щоб уникнути типових проблем онлайн-заходів (на кшталт: сусіди почали ремонт одночасно із заходом, інтернет-провайдер відключав інтернет сусіду, але до купи відключив лектору тощо), ми все тепер робимо у записі. Але під час прем’єри лектори приєднаються до чату заходу.

Буде цікаво

Графічним дизайнерам та вебдизайнерам.

Мова заходу

Російська

Hide details Show details
3 comments
The main conference from the case study of Ukraine is back!
→ June 17
→ Live streaming from PMHUB
Upload

You can upload photos in PNG and JPG format. Maximum size: 5MB