SODA DAG святкує 6 років!

З чого починався життєвий шлях компанії, яка нині винаходить маркетингові рішення, що тОркають кожного sodaman та клієнтів? Як SODA описують 6 словами її sodapeople? Які плани плекаються серед виру комунікаційних стратегій, медійної реклами та креативного дизайну? Читайте!


Олександр Зима, СЕО SODA DAG: “6 слів про SODA? Можливості. Люди. Вивчення бізнесів. Магніт. Драйв”.
Олександр Зима, CEO SODA DAG

SODA НАРОДИЛАСЬ

Лютневими днями (тоді ще морозними і дійсно лютими) народилась маленька SODA Digital. 7 людей осіли у невеличкому офісі на Татарці, за вікнами якої був період, переломний для країни і складний для підприємництва. Це тоді, у лютому 2014-го, коли всі зменшували оберти, SODA Digital почала активно їх набирати.

Ірина Грицаєнко, СОО SODA DAG: “Мої SODA-6 — це надвиклики, надможливості, азарт, цікавість, фан, зростання”.
Ірина Грицаєнко, СОО SODA DAG

SODA РОСЛА, РОСТЕ, РОСТИМЕ

Першими клієнтами стали спортивний клуб “5 елемент”, виробник побутової техніки Atlant, бізнес-центр Forum Management Group та турагенція Aquavita. З часом SODA захотіла нести розумне, добре, диджитальне у ніші забудовників. Захотіли — зробили, і з 2015-го активно впроваджуємо крутецькі проєкти для київських забудовників та поглиблюємо свою експертність у сфері девелопменту та урбаністики. До того часу компанія зміцніла і вже складалася із 35 особливих sodapeople. А 2016 року ще й стала Premier Google Partner, увійшовши до 20 перших на той час партнерів в Україні.

Оксана Цебренко, бізнес-аналітик SODA DAG: “SODA — це свобода, взаємодопомога, можливості, динамічність, ритм, гнучкість”.
Оксана Цебренко, бізнес-аналітик SODA DAG

Коли SODA підросла, то перетворилась на холдингову компанію SODA Digital Advertising Group, і тепер плекає дві агенції. Одна з них — SODA Performance — команда найкреативніших серед технарів, які знають усе про цифри, диджитал і аналітику. І про музичні хіти: їхній open space — найтуц-туц-туц на Воздвиженці!

Яна Корінченко, Team Lead PPC: “Шамани, екшн, ліди і люди, тестування, сміх”.
Яна Корінченко, Team Lead PPC

Ще одна агенція — SODA Communications. Це найорганізованіші бунтарі, які по поличках розкладуть бренд, створять для нього комунікаційну стратегію та запропонують найефективніші шляхи її втілення.

Оксана Лихожон, ССО SODA DAG: “Моя шістка SODA — це єдність, сила, словолюбство, хєрячити, іронія, любити”.

Оксана Лихожон, ССО SODA DAG

SODA ЦІНУЄ

Аліна Мамонтова, Team Lead of Design Communications: “SODA драйвова. Смішна. Душевна. Щира. Проривна! Відповідальна”.
Аліна Мамонтова, Team Lead of Design Communications

Люди — наша найбільша цінність. Ні, це ми не підтримуємо мантру HR-ів. Це висновок, зроблений за 6 років SODA DAG. Точніше так — висновок за 6 років, які прожила SODA тільки завдяки людям. Бізнес-модель, клієнти, нові продукти — це добре, успішні рішення — теж. Але без команди, яка на своїх плечах і запалом в очах це все вивозила, SODA б не стала такою, як є зараз. І без людей не стане кращою завтра і через рік.

Тетяна Сакач, HR: “SODA — це команда, цілі, вище голови, осідлати хвилю”.

В організації SODA DAG досить мало табу та обмежень, проте є одне важливе та непорушне — ми не лайкаємо бюрократію. Ми готові йти за людьми, але ламати людей під стандарти компанії — ні. Можливий індивідуальний графік, віддалена середа та офіс, де зручно працювати хоч стоячи, хоч лежачи — от це про нас. 

Богдан Роговченко, Team Lead of Client Service: “Команда, продукти, хвиля, динаміка, креатив, гнучкість. Це SODA”.
Богдан Роговченко, Team Lead of Client Service

Ми готові вислухати найбожевільніші ідеї та ініціативи sodapeople, допомогти їх реалізувати, запропонувати (чи навіть започаткувати!) нову посаду, надати майданчик для особистісного зростання. Це завжди обертається приємним бонусом для компанії. В SODA ми створили досі нову посаду — Social Communication Manager (SCM), який займається водночас і client service, і контролює SMM-напрям клієнта. Так, ми готові йти за людьми. Так, наші люди ведуть SODA DAG до успіху. 

Галина Танай, Team Lead of SCMs: “Моя SODA — це “несеться”. Стратегія. Шоб шо. Лопата. Правопис. Серфінг”.

Галина Танай, Team Lead of SCMs


SODA ЗМІНЮЄТЬСЯ

За 6 років SODA ми затямили, що рух на місці — це рух в нікуди. Аби досягати цілей, треба рвати, пересилювати, змінюватись, адаптуватись та відкриватись до нових знань. У побажаннях на дні народження sodapeople ми ніколи не кажемо “залишатися такими, як є”. НІКОЛИ. Бо це зичення самогубства. Так само ми не чекаємо, поки стратегія компанії почне покашлювати, як стара бабця, а наші голови та маржа опустяться біля її смертного одра. Тому ми регулярно проводимо “омолодження” — щорічні стратегічні сесії, в яких беруть участь sodapeople, а не тільки топменеджмент.

Олег Ємельянов, Team Lead of SEO: “SODA — це комфорт, розуміння, розвиток, гнучкість, можливості, емоції”.
Олег Ємельянов, Team Lead of SEO

Стратсесія-2019 була дуже потрібна і дуже вчасно. Після 8-годинного брейншторму ми обновили місію та цінності компанії, перенаправили вектор розвитку. Ми відійшли від кліше та легітимізували те, що витає нашим офісом щодня! Наша місія — винаходити маркетингові рішення, які тОркають нас та наших клієнтів. І з цими словами на вустах та стікерами у Telegram ми починаємо свій 7 рік. Наші цінності на 100% описують наш підхід до роботи і вже навіть стали мемами!

Так, ми керуємось тим, що немає чужих проєктів: ми готові допомагати одне одному не тільки розібратись із кавомашиною, а й підготувати тендерну пропозицію чи виконати клієнтські КРІ. Водночас стараємось не лізти із пустими балачками. “Знаєш як — допоможи, а не знаєш — не п@#!” — узаконена відповідь тим, хто тільки відволікає від роботи. Ми беремось за виконання задачі після відповіді на запитання “Шоб шо?” і настанови самому собі “Думай як клієнт”. Коли щось не виходить, у SODA не соромно ставити запитання: разом простіше копати глибше, адже головне — це не нити, а шукати рішення. Shit happens, але небо більше не падає нам на голову: ми навчились перетворювати помилки на досвід. Від правок часом сіпається око, але наші sodapeople пам’ятають про “Організуй себе сам” і готові доводити результат до ідеалу, адже ще одна наша цінність — “Не приймай гівна”. Ми чудово організовуємо свій робочий день, але можемо працювати і вночі. Видати результат вчасно! — то святе.

SODA СТВОРЮЄ

Разом із партнером SAGA Development (язик не повернеться і клавіатура не послухається назвати клієнтом) SODA DAG вже третій рік втілює креативні ідеї, полонить серця красою та поповнює портфоліо кейсами (ну, а як без цього?). Ви бачили, скажімо, наші “Вікновиди” для Chicago Central House

Ірина Бикова, Team Lead of Design Performance: “SODA це про копай, горить, вау, клієнтоорієнтованість, на вчора”.

Ми не претендуємо на лаври від Ґрети Тунберг, але і не мовчимо, що не залишаємось осторонь соціальних ініціатив. Ми кілька разів вигравали тендер від Фонду ООН в галузі народонаселення на ведення спецпроєктів, зокрема “Розірви коло” (про протидію гендерно обумовленому домашньому насильству) та “СуперТатоМоже” (про відповідальне батьківство). Зараз підтримуємо замки України разом із “12 вартових”, аби вони більше не почувалися самотніми. Ми маємо внутрішній соціальний проєкт SODA Допомагає, присвячений благодійним заходам: від донорства до збору речей для Laska Store. Наша мета — показати, що допомагати легко і під силу кожному.

Дар’я Кулєш, PR-Manager SODA DAG: “Це люди, етичність, запал, надійність, копання глибше”.

Дар’я Кулєш, PR-Manager SODA DAG

SODA ПЛАНУЄ

За 6 років ми пересвідчилися, що хороший маркетинг має бути доказовим, дизайн — логічним, а головне у стратегії — ефективність, а не результативність. Ми навчилися Do right things, замість Do things right. Ми ставимо грандіозні цілі, розширюємо коло сфер, з якими співпрацюємо, та вивчаємо новий бізнес зсередини.

У планах SODA DAG виплекати ще одну агенцію — SODA Design, адже попередні роки роботи показали, що ми сильні у візуальному маркетингу. То чому б не ділитись ним у більших масштабах?

З якими цілями починаємо новий SODA-рік?

На всі 100% дотримуватися нашої місії та тОркати серця.

Трансформувати та адаптувати продукти, які максимально відповідатимуть потребам клієнта та будуть на часі.

Копати ще глибше та наповнювати всіх sodapeople клієнтоспрямованістю і драйвом.

Все буде SODA!

·
1356
Головна