Як не втратити мотивацію під час пошуку роботи: 7 корисних порад

Процес пошуку роботи може бути тривалим та виснажливим. Нескінченні співбесіди й відмови здатні зневірити у власних силах та порушити надію на роботу мрії. В таких умовах важливо не дозволяти негативним емоціям опанувати вами.

Для цього ми зібрали кілька порад, щоб ваш шлях до працевлаштування був спокійнішим!

Визначте конкретні цілі

Для ефективного пошуку слід розуміти власні бажання. Подумайте, на які перспективи розраховуєте, до якого розвитку прагнете, що хочете отримати від майбутньої роботи. Це допоможе зосередитися лише на тих вакансіях, які дійсно відповідають вашим цілям.

Організуйте час

Пошук роботи — також робота, тому вагоме значення має збалансованість. Виділіть певний час протягом дня або тижня для розсилання резюме. Це допоможе вам, зокрема, зберегти сили та енергію на інші справи.

Відстежуйте прогрес

Наприклад, ведіть перелік вакансій, на які ви відгукнулися, і фіксуйте відповіді від рекрутерів. Візуалізація прогресу дозволить побачити, скільки зусиль ви доклали, як просунулися, й навіть — що варто врахувати в процесі.

Вдосконалюйте навички

Долучайтеся до галузевих спільнот, читайте корисні статті та відвідуйте лекції. Це не лише стане в пригоді на кар’єрному шляху, але й урізноманітнить рутину. До того ж ви зможете покращити своє портфоліо та резюме, додавши нові навички.

Перегляньте свій підхід до відгуків

Зверніть увагу на матеріали, які ви додаєте до відгуку на вакансію. Ви надсилаєте лише резюме, чи також включаєте портфоліо та супровідний лист? Корисно зберігати поради з пошуку роботи та постійно вдосконалювати свою стратегію.

До речі, в цьому може стати в пригоді канал CASES Jobs!

Займайтеся спортом

Спорт — найкращий спосіб зняти напругу. Спробуйте почати з вечірніх прогулянок або велосипедних поїздок. Фізичні активності сприяють гарному сну й допомагають відвернутися від негативних думок.

Звертайтеся за підтримкою

Поділіться з близькими власними переживаннями. В оточенні людей, які вас розуміють й підтримують, значно легше долати життєві труднощі.

Памʼятайте, пошук роботи — це марафон, а не спринт. Піклуйтесь про свій моральний стан й наполегливо йдіть до мети 💪


Читайте наступний матеріал «Як підготуватися до інтервʼю з рекрутером: поради від Марії Зинич, IT-рекрутерки у Phenomenon Studio».


Зберігайте поради та переглядайте актуальні пропозиції роботи з дизайну, креативу, маркетингу та менеджменту у розділі «Вакансії» на CASES. Своїми вакансіями там діляться SET University, Fedoriv Agency, Reface, Boosta, АЛЛО та багато інших крутих працедавців.

🔗 А ще обов'язково завітайте на канал CASES Jobs. Там ви можете не лише стежити за новими вакансіями з платформи, але й читати корисні дописи про кар'єру.

887
Події
Спільнота
Відеотека
Про нас