Наша команда впроваджує вільну передплату з 1 червня до 1 серпня 2022 року! Це означає, що протягом цього періоду ви маєте можливість добровільно оформити щомісячну передплату на нашу платформу. Це допоможе нам й далі її розвивати, створювати курси, й впроваджувати нові можливості. Але якщо ви не маєте можливості оформити передплату — ми все одно збережемо ваш доступ до 1 серпня безкоштовно.

Як влаштована передплата?

Це працює приблизно так само, як і з Netflix
Щоб отримати доступ до контенту (наприклад, курсів чи конференцій), достатньо оформити передплату на період (наразі — 1 місяць).
Поки передплата активна — ви маєте доступ до курсів та преміум-контенту
В цей період ви можете проходити скільки завгодно курсів паралельно й відправляти домашні роботи на перевірку рецензентами курсів. А щойно місяць спливає — подовження передплати відбувається автоматично.
Перервати передплату можна будь-якої миті. І відновити також!
І хоч на період, поки передплата неактивна, у вас не буде доступу до курсів, які ви почали (або навіть вже пройшли), ми тендітно зберігатимемо ваш прогрес! А щойно ви поновите передплату — доступ відновиться і ви зможете продовжити там, де зупинились.

Оформити передплату без вагань!

Щомісячна передплата

550 ₴ 250 ₴

щомісяця

Є сумніви? Окей, ось 3 важливі причини

Це спосіб підтримати команду CASES
Щомісяця ми сплачуємо податки, оплачуємо сервери, програмне забезпечення, а ще — підтримуємо свою команду. І ваша передплата в цьому дуже допоможе!
Це спосіб сприяти розвитку нашої платформи
Ми впроваджуватимемо нові функції й можливості на платформі: не лише для навчання, але й для розвитку кар’єри, публікацій портфоліо, пошуку роботи та замовлень.
Це спосіб підтримати появу нових курсів та лекцій
Ми знаємо, як наша спільнота чекає на наші нові курси. Активні передплати — найкращий спосіб пришвидшити появу нового контенту на платформі!

Що даватиме передплата після 1 серпня

Для підписників наша передплата відкриватиме цілу купу можливостей!
Доступ до курсів протягом періоду дії передплати
Перевірка домашніх робіт
Розширені можливості CASES
Доступ до заходів CASES

Вмовили, оформлюю!

Щомісячна передплата

550 ₴ 250 ₴

щомісяця

Виникли запитання?

Радо відповімо за номером +380 68 702 01 82
пн–пт: з 10:00 до 19:00
Або можете написати нам, коли завгодно:

Відповіді на важливі питання

Так. Але не раніше 1 серпня. При цьому, ми не видалятимемо прогрес за навчанням. Оформивши передлату, ви відновити всі надбання!

Головна