Як команда івент-простору PMHUB запустила серію інтерв'ю і що з цього вийшло?

Навесні 2021-го команда хаба запустила проєкт PMHUB Talk, у якому бере інтерв'ю у знакових гравців української івент-індустрії. Перші два ролика подивилися вже близько 120 000 разів, а всього планується ще, як мінімум, шість епізодів. Керівник і арт-директорка хаба Дар'я Сьома та Оля Сафіна розповідають, навіщо ініціювали подібний проєкт і як планують розвивати його далі.

Ідея

У PMHUB кажуть, що ідею PMHUB Talk почали обговорювати в березні 2021 року. Тоді в Україні прогнозували нову хвилю пандемії, а чиновники погрожували черговим локдауном. При цьому масові заходи не проводилися, а івент-індустрія знаходилася у стагнації.

«Нам захотілося підбадьорити галузь, колег і заявити: "Друзі, так, зараз все складно — але світло в кінці тунелю точно є". Така пауза — це класний шанс переглянути свої підходи, навчитися чомусь новому і повернутися з новими ідеями і знаннями», — говорить керівниця PMHUB Дар'я Сьома.

Надихнути і поділитися експертними знаннями — таке завдання перед собою поставила команда. І в підсумку прийшла до формату відео-інтерв'ю з яскравими представниками івент-індустрії.

Формат

У PMHUB вирішили залучати до проєкту «справжніх рок-зірок івент-індустрії» — з одного боку, визнаних професіоналів, а з іншого — яскравих харизматичних особистостей. Так, першим гостем став засновник івент-агенції S*EVENT Сергій Неклева, а другим — засновник Figaro-Catering Олександр Котолуп. Зараз також готується вихід третього епізоду із Сергієм Слупським (Slupsky Event Management).

PMHUB Talk — це бліц-інтерв'ю хронометражем в 5-7 хвилин. У них гості відповідають на питання про кар'єру, діляться цікавими ситуаціями, планами і цілями, а також обговорюють пандемію і її вплив на галузь.

«Ми хотіли створити динамічний формат, який в першу чергу підійшов би для соцмереж. Надихнувшись серією інтерв'ю для видання i-D, ми хотіли б у бліц-форматі розкрити героя і показати нашу локацію з одного боку, а з іншого — дати інформацію для роздумів собі і колегам», — зазначає арт-директорка PMHUB Оля Сафіна.

Результати

Зараз опубліковано два відео, перше набрало близько 70 000 переглядів у Facebook — а друге — майже 50 000. При цьому, команді вдалося залучити саме цільову аудиторію — івент-менеджерів, маркетологів, піарників.

«Про високі результати поки говорити рано, але загалом ми задоволені тим, що відбувається — нам особисто написали багато позитивних відгуків. Багато висловів і думок з інтерв'ю породили обговорення в компаніях і навіть стали такими собі девізами — а це вагомий аргумент на захист проєкту. Саме для PMHUB інтерв'ю стають хорошим іміджевим проєктом та інфоприводом — ми знайомимо аудиторію з нашим майданчиком завдяки особистостям, думці яких ми довіряємо і досвід яких безперечно сформував українську івент-індустрію », — коментує Оля Сафіна.

Майбутнє

Зараз у команди PMHUB готується третій випуск Talk, а всього заплановано ще, як мінімум, п'ять. При цьому команда не збирається обмежуватися виключно івент-менеджерами, а буде запрошувати «тих, без кого складно уявити індустрію» - промоутерів, піарників і інших фахівців.

«Ми почали проєкт під час пандемії, щоб підтримати індустрію, колег. Зараз, на щастя, ми знаходимося вже в інших умовах — івенти повертаються, люди зустрічаються особисто, і з кожним місяцем відбувається все більше масштабних офлайн-подій. Але тим краще для нас і проєкту: тепер ми будемо обговорювати нові рішення, інструменти і формати», — підкреслює Дар'я Сьома.

2404