PMHUB
Україна, Київ
Рік заснування
2020
Команда
10-20
Кейси
2

Про нас

PMHUB — івент-простір із панорамними терасами й відкритим дахом для заходів у центрі Києва

Хаб націлений на заходи для бізнесу, IT, галузей Gaming & Entertainment. Тут проходять експертні конференції, хакатони, бізнес-сніданки, панельні дискусії, вебінари й навіть розважальні IT-стендапи.

У PMHUB є основний зал на 850 кв. м, великі тераси та функціональний дах на 400 кв. м із краєвидом Печерська. Основний зал передбачає театральну посадку на 400 осіб, яку можна легко адаптувати під формат будь-якої події.

Тераси та дах дозволяють не тільки комфортно зонувати заходи, але і створити неповторну атмосферу затишку та простору в центрі міста. Разом із ними майданчик може вмістити до 1000 відвідувачів.

PMHUB обладнаний панорамним екраном 14 × 4,5 м із можливістю трансляції відео надвисокої чіткості. За звукове та відеообладнання відповідають компанії Front Pictures і «Лайтек» — воно дозволяє проводити ефектні презентації та артшоу.

PMHUB — ідеальне місце для проведення онлайн-трансляцій. У портфоліо хаба десятки онлайн-івентів, серед яких міжнародні конференції PMGO, хакатони USGH, премії EFFIE, ІТ Awards та багато інших віртуальних подій.

Локація розташована за адресою вул. Іоанна Павла II (Патріса Лумумби), 5, поруч зі станціями метро «Дружби Народів», «Печерська» та «Палац «Україна».

Контакти

Телефон
+380 66 096 36 30
Для загальних питань
welcome@pmhub.io
Україна, Київ
Вул. Іоанна Павла ІІ, 5
Поштовий індекс: 01042
Головна