October 29th at 16:00

Hack4Retail

Hack4Retail — хакатон для data science рішень в сфері ритейлу.

Цієї осені Fozzy Group та McKinsey & Company проведуть Hack4Retail — хакатон для data science рішень в сфері ритейлу. Захід пройде в два етапи: 30-31 жовтня та 14-15 листопада, в гібридному форматі, поєднуючи онлайн та офлайн, та адаптуючись до будь-яких карантинних умов. Реєстрація учасників відкрита до 29 жовтня включно на сайті hack4retail.fozzy.ua/

Перший тур Hack4Retail пройде 29-31 жовтня в онлайн-форматі, та передбачає роботу команд на платформі «AnalyticsVidhya». Протягом двох днів учасники мають зробити прогноз продажів e-commerce для зазначених організаторами географічних локацій та продуктів. За результатами цього етапу оберуть 20 команд, які генеруватимуть рішення й в фіналі.

Фінальний тур для 20 обраних команд відбудеться 13-14 листопада в Києві. Під час 24 годин учасники згенерують, презентують ідеї та розроблять робочі варіанти рішень. Завдання для учасників фінального туру — оптимізувати операційний двигун роботи e-commerce, а саме карту даркстору, та знайти інноваційні вау-рішення, про які ніхто раніше не думав.

Учасникам будуть допомагати ментори від McKinsey & Company та Fozzy Group, які надаватимуть зворотній зв’язок та консультації командам протягом всього часу події. До того ж, команди зможуть попрацювати з реальними базами даних та бізнес-кейсами.

Взяти участь у хакатоні запрошують data science спеціалістів, розробників, веб-, дата- та бізнес аналітиків,продуктових менеджерів, маркетологів, дизайнерів та креативників. Проте, потяг важливіше спеціалізації — будь-хто старший за 18 років може взяти участь та позмагатись за призи.

Участь у хакатоні – безкоштовна. Для того щоб стати учасником хакатону, потрібно зареєструватись до 29 жовтня включно на сайті hack4retail.fozzy.ua/, зібрати команду з 2-4 людей, або приєднатись до вже існуючої, та вибороти місце в обох етапах Hack4Retail.

Загальний призовий фонд складає $15 000. Ця сума буде розподілена між кращими командами за рішенням організаторів та журі.

Location

YouTube YouTube http://youtube.com/
The latest and greatest music videos, trends and channels from YouTube.

Address: Kyiv

For free
Add to calendar

Event topics

For which professions

Data Visualisation IT Branding UI Design UX Design Application Development Application Design Web Development Analytics Creative Marketing Innovations Digital AR Strategy and execution Product Design Project Management
Upload

You can upload photos in PNG and JPG format. Maximum size: 5MB