Sign in
November 26th at 11:00

Вебінар «Як привернути до себе увагу аудиторії за допомогою Viber»

Viber проведе безкоштовний вебінар для бізнесу про те, як реалізувати потенціал бренду, виділитися на тлі інших компаній і налагодити спілкування з потенційною та існуючої аудиторією за допомогою Viber на прикладі історій успіху провідних українських брендів

Згідно з результатами дослідження компанії Sinch від 2020 року спілкування з клієнтами за допомогою додатків для обміну повідомленнями є в 10 разів ефективнішим, ніж розсилка повідомлень на електронну пошту. Сьогодні тільки:

  • 2 з 10 клієнтів згодні з твердженням, що компанії ефективно з ними взаємодіють;
  • 71% споживачів хочуть спілкуватися з брендами в режимі реального часу;
  • 85% користувачів читають повідомлення від компаній в месенджерах;
  • 53% аудиторії придбають товар у підприємства, з яким вони можуть зв'язатися онлайн.

Найпопулярнішим додатком для обміну повідомленнями в Україні є Viber — він встановлений на 97,9% всіх смартфонів в країні. 99% української аудиторії віком від 24 до 34 років користуються даними месенджером згідно з результатами дослідження агентства InMind, проведеного у 2020 році.

26 листопада Костянтин Костадінов, директор з продажів Rakuten Viber в країнах Центральної та Східної Європи, розповість про те, як реалізувати потенціал бренду, виділитися на тлі інших компаній і налагодити спілкування з потенційною й наявною аудиторією за допомогою Viber на прикладі історій успіху провідних українських брендів.

Дізнайтеся більше про те, чому месенджери — платформа майбутнього, як взаємодіяти з користувачами на базі їхньої улюбленої комунікаційної платформи і як підвищити взаємодію клієнтів з вашим брендом. Приєднуйтесь до онлайн-заходу і вийдіть на новий рівень спілкування з аудиторією.

Реєстраційна форма: https://forbusiness.viber.com/ukrainewebinar-q42020 

Location

For free
Add to calendar

For which professions

SMM PR Marketing Business
Upload

You can upload photos in PNG and JPG format. Maximum size: 5MB