Вітаємо, друзі!
Ми готуємо для вас особливий захід — першу конференцію від Креативної Практики після завершення навчання на перших трьох наборах.
Цього разу програма обіцяє бути наднасиченою: 4 майстер-класи, 2 сесії рецензій, 6 доповідей, панельна дискусія. І це лише початок, адже програма заходу ще буде доповнюватись та уточнюватись.
Зауважте, що ми поділили її на дві частини: безкоштовну та платну.
Онлайн-конференцію ми вирішили проводити в форматі запису. Це значить, що щойно 1 серпня файли конференції стануть доступними, ви зможете дивитись їх. І 1 серпня, і в будь-який день після цього.
All the materials are published on behalf of companies or specialists. CASES team does not necessarily share opinions of authors. If you think any material offensive, please write us at abuse@cases.media. We will review your reclamation.