1 червня 2019 о 10:00

Воркшоп Google Design Sprint

Вчимось створювати швидкі прототипи та «зазирати у майбутнє» свого проекту, компресувати командний досвід та збирати зворотний зв’язок від «живих» клієнтів за технологією від Google Ventures. На дизайн-спринтах вже «запустилися» Medium, Slack, Nest та багато інших компаній із портфелю http://gv.com/sprint

Кому буде цікаво?

> Недизайнерам — засновникам/власникам бізнесу, керівникам структурних підрозділів, які чули/вже впровадили дизайн-мислення та service design у своїх командах або планують зробити це у майбутньому і хочуть поглиблено розібратись у одній із можливих методологій.

> Дизайнерам, яким цікаво вийти за межі суто своєї професії, і які мають амбіцію перейти на C-level (стати членом правління, наглядової ради або створити/очолити компанію).

> Майбутнім або вже практикуючим фасилітаторам, які хочуть поглибити розуміння продуктових дизайн-спринтів та попрактикувати свої навики у колі однодумців.

🔸 Як це виглядатиме?

За два дні ми разом проведемо скорочену версію спринту, яку зкомбінуємо із «режимом відлагодження» (debugging) реальності, де вам доведеться отримати мінімальний мінімум теорії для кращого розуміння цієї реальності.

♦️ Субота з 10:00 до 18:00

1. Знайомимось, розбираємось із термінами та попереднім досвідом.

2. Погоджуємо цілі та питання спринту.

3. Формуємо карту стейкхолдерів, обираємо нашу цільову.

4. Розкладаємо цільову на ключових персон. Обираємо «улюбленця» серед них.

5. Малюємо VPC для двох «улюбленців» www.strategyzer.com/canvas/value-proposition-canvas

6. Вчимося формувати ЯММ («як ми можемо?») питання і усвідомлюємо: чим справжня ідеація у результаті спілкування із клієнтами відрізняється від карго-культу «напиши щось на стікері і наліпи його на дошку».

7. Аналізуємо конкурентів / джерела натхнення відносно нашої VPC.

8. Створюємо умовний «how it works» слайд про продукт згідно нашої VPC. За бажанням студентів — можемо спробувати вправу «Музей» (скетчінг) для цього перед аналогічною вправою у суботу.

9. Формуємо календар інтерв’ю із клієнтами на суботу.

10. Малюємо експрес-версію customer journey map для нашого продукту.

11. Аналізуємо артефакти, створені під час пре-спринту. Досліджуємо типи артефактів та вчимося визначати оптимальний набір індивідуально для кожного спринту. Починаємо створювати кожен свій власний sprint toolkit.

♦️ Неділя з 10:00 до 18:00

1. Проводимо customer journey interviews із нашими клієнтами та expert interviews із експертами у критичних функціоналах нашого продукту. Вчимося створювати та працювати із груповим транскриптом інтерв’ю.

2. Parallel inspiration. Повертаємось до конкурентів / джерел натхнення у ракурсі того, що почули від клієнтів та експертів.

3. Створюємо кожен свою «шалену вісімку» та свій ескіз рішення. Презентуємо та обговорюємо свої скетчі, збираємо їх у «Музей мистецтва».

4. Обираємо найбільш вдале рішення з «Музею», створюємо на його основі storyboard та dashboard для prototype interview згідного цього сторіборду. Вчимося модерувати процес вибору командою кращого рішення.

5. Аналізуємо групову динаміку під час вправ. У ролі модератора вчимося агрегувати зворотний зв’язок кожному учаснику команди під час спринту.

6. Створюємо прототип нашого продукту, розбираємось у видах прототипів. Вчимось обирати оптимальний для наших цілей.

7. Проводимо prototype interviews та заповнюємо dashboard для кожного інтерв’ю. Аналізуємо наші успіхи/помилки під час інтерв’ю.

8. Підводимо підсумки. Аналізуємо результати спринту. Вчимося «завершувати».

♦️ Із чим ви вийдете з події?

Із впевненістю у тому, що ви можете і вмієте провести свій наступний спринт. А також із папочкою на Google Drive 😂, в якій буде зкомпресований ваш особистий успішний досвід (відео, аудіо, структуровані Sheets та Docs) протягом цих двох днів.

🔹 Перед відвідуванням події радимо придбати і погортати книжку «Спринт»:

> міжнародне видання: https://www.thesprintbook.com/

> українське видання: https://book-ye.com.ua/catalog/biznes-psykholohiya/sprynt-vyrishujte-skladni-zavdannya-i-testujte-novi-ideyi-za-p-yat-dniv

Кількість учасників: 15.

Hennadiy Kornev — 10+ запущених і працюючих продуктів, 15+ дизайн-спринтів за технологією Google Ventures. Нині: партнер-засновник Dovhe Ventures.

Раніше: CMO або консультант із маркетингу українських стартапів (Hideez, Hacken, Kray Tech), менеджер нових мультимедіа-продуктів в «Київстар», керівник департаменту контенту у PocketBook.

Ще раніше: взаємодіяв із винахідниками як юрист-патентознавець, LL.M. із права інтелектуальної власності та технологій від George Washington University за програмою Fulbright Graduate Student.

до 16.05 EARLY-BIRD — 2700 грн

с 16.05 вартість — 5500 грн

Купити квиток: https://bit.ly/2UX0PiD

Локація

Apollo Design Center Apollo Design Center https://www.apollo-design.center
Apollo Design Center — это пространство, созданное для профессионального развития дизайнеров и IT-специалистов. Здесь мы проводим интенсивное кросс-функциональное обучение — от теории к готовым решениям. Делайте себя лучше, итерация за итерацией.

Адреса: Київ, ул. Богдана Хмельницкого, 57б

Організатор

2700 
Додати в календар

Організатор

Apollo Design Center

Місце проведення

Apollo Design Center Apollo Design Center На мапі

Теми події

Для яких професій

Дизайн-освіта
Завантажити

Можна завантажувати фото в форматі PNG та JPG. Максимальный розмір: 5МБ