Sign in
February 16th at 11:00

Воркшоп Михайла Траверсе «Jobs To Be Done інтерв'ю»

Price 2000 
Михайло Траверсе — маркетолог, стратег і підприємець. 13 років досвіду в створенні та реалізації коммунікаційних і бренд-стратегій для міжнародних та локальних брендів. Серед клієнтів: NIVEA, Huggies, Kotex, Моршинська, Vodafone, туристичний офіс Женеви, The European Bank for Reconstruction and Development та інші. Реалізовані стратегії в різні роки, вісім разів відзначались нагородами Effie Awards.

На воркшопі детально розберемо та відпрацюємо на реальних кейсах методологію глибинних інтрев'ю, які допомогають розпізнати істинну мотивацію споживачів та знайти точки зростання бізнесу або продукту. Розглянемо, як розпізнавати інсайти — неочевидні потреби ваших клієнтів і знаходити нові напрямки для розвитку бізнесу та продукту.

В результаті воркшопу стане зрозуміло як визначати нетривіальні ідеї для покращення продукту та збільшення його цінності для споживача. А також, як знаходити ідеї, які сприятимуть розвитку існуючих продуктів та послуг. Воркшоп допоможе прокачатись в проведенні глибинних інтерв'ю за методологією Jobs to be done.

Програма:

— теорія Jobs to be done;

— Сonsumer Decision Journey;

— інтерв'ю за методикою Jobs-to-be-done;

— демонстрація інтерв'ю;

— дебриф інтерв'ю;

— практика проведення інтерв'ю;

— підходи до аналізу інтерв'ю;

Тривалість воркшопу — з 11:00 до 18:00.

Буде корисно — дизайнерам, продакт-менеджерам, маркетологам та підприємцям.

Мова проведення: російська.

Реєстрація: https://prjctr.com.ua/events/jtbd-intervyu.html 

Location

Projector Projector https://prjctr.com.ua/
Школа Projector — платформа, помогающая профессионалам разного уровня и специализаций развивать системные и точечные навыки в дизайне интерфейсов, графдизайне, разработке, фронт-энде, проджект-менеджменте, интернет-маркетинге, английском языке и тд.

Address: Kyiv, ул. Кожемяцкая, 10

Organizer

2000 
Add to calendar

Organizer

Projector

For which professions

Branding Marketing Strategy Digital Strategy Marketing Strategy and execution
Upload

You can upload photos in PNG and JPG format. Maximum size: 5MB