Jobian і PointeR Agency розпочали співпрацю

Компанія PointeR Agency стала комунікаційним партнером Jobian. В рамках співпраці агентство розроблятиме та реалізовуватиме комунікаційну стратегію бренду, а також відповідатиме за роботу зовнішнього прес-офісу компанії.

Jobian – це онлайн-сервіс роботи за кордоном, який дозволяє швидко, безпечно і безкоштовно працевлаштуватись у Європі. Компанія є членом Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування, мета якої – протидіяти шахрайству у сфері трудової міграції та трудовому рабству. Jobian спеціалізується виключно на офіційному міжнародному працевлаштуванні, а також надає юридичний, фінансовий та страховий супровід тим, хто шукає роботу за кордоном.

«Ми ставимо собі за ціль не лише сприяти українцям у пошуку офіційної роботи у країнах Європи, але і боротися із міфами та загрозами, які сьогодні, на жаль, є невід’ємною частиною міжнародної трудової міграції, – зазначила Ольга Чубенко, засновниця компанії Jobian. – Тому для нас вкрай важливо мати досвідчену та близьку за духом команду, яка допоможе нам професійно комунікувати у публічному просторі».

PointeR Agency входить до ТОП-10 PR-агентств України й має у своєму портфоліо понад 100 клієнтів. Агентство співпрацює з великими міжнародними та українськими компаніями з різних сфер, серед яких: медицина та фармацевтика, фінанси, юриспруденція, страхування, енергетика, FMCG та інші.

«В рамках співпраці перед нами стоїть виклик не просто збільшити обізнаність про компанію та вибудувати до неї довіру, а й підняти надважливу тему трудової міграції, яка наразі присутня в Україні. Наша спільна кінцева мета – сприяти тому, щоб цей напрямок розвивався за найкращими міжнародними практиками», – зазначає Оксана Куліш, CEO PointeR Agency. 

393
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно