PointeR Agency вперше в Україні запустило PR франшизу в регіонах

Вперше, на українському ринку послуг зі зв’язків з громадськістю з’явилась можливість запустити власне PR-агентство під відомою франшизою однієї з топових комунікаційних компаній. PointeR Agency запустило таку послугу для партнерів у регіонах. Ними можуть стати як місцеві агентства, так і менеджери, які відчувають в собі сили почати власну справу.

Підготовка була довгою та виснажливою: розробка фінансових моделей, юридичних пакетів, маркетингових фішок – і врешті три планових місяці перетворилися фактично у пів року.

власниця PointeR Agency Олеся Стойко

Стойко пояснює, що партнером комунікаційного агентства абихто стати не зможе. Відбір проходить ретельно, бо найважливіше тут – не нашкодити репутації самого агентства. Передбачається, що в одному регіоні працювати під брендом PointeR Agency зможе тільки один франчайзі. Вимоги до нього високі, проте й переваги франшизи чималі.

За умовами співпраці регіональний партнер отримує напрацювання агентства та стандарти надання послуг, підсилення експертизи, допомогу в розробці пропозицій для клієнтів, консультації при роботі над складними продуктами (аудити, стратегії, антикризові комунікації тощо), промо на національному та локальному рівні, фінансову та юридичну підтримку і, звісно, саму торгову марку PointeR Agency для роботи.

Ми бачимо, що у регіонах є сильні і мотивовані люди та компанії, яким інколи бракує досвіду чи імені. А разом ми можемо сприяти розвитку галузі та прививати культуру Public Relations іншим бізнесам. Щоб вони сприймали якісну комунікацію як норму і дієвий бізнес-інструмент, а не як якісь екзотичні «витребеньки».

власниця PointeR Agency Олеся Стойко

Комунікаційне агентство PointeR Agency працює на ринку маркетингових послуг із 2012 року. Згідно з останнім галузевим дослідженням видавництва «Економіка» PointeR Agency входить у ТОП-10 PR-агенцій України. Загальний портфель компанії складає 100+ клієнтів, серед яких – BOSCH, NIVEA, Luxoptica, ABInBev Efes, Subaru, Socar, Wargaming тощо.

Ключові спеціалізації компанії: просування послуг у сегменті В2В, складних продуктів у В2С, побудова комунікацій «з нуля». Основні продукти: репутаційний аудит та комунікаційна стратегія, антикризові комунікації, робота зі ЗМІ та лідерами думок, PR у соцмережах.

919
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно