UX/UI дизайн і розробка SaaS рішення для стартапу з США

Omni — це cтартап, засновники якого мають великий досвід керування Дискорд серверами і прагнуть покращити цей досвід для інших користувачів. Ідея полягає в тому, аби глобалізувати та об’єднати всі функції для керування та налаштування Дискорд ботів в одному місці.

Виклик

Продукт мав амбітний намір керувати застосунком Дискорду, тому ми мали побудувати правильну архітектуру і структуру взаємозв’язків із ним. Бонусом — знайти всі потенційні можливості, де можна керувати Дискордом, як додатком, покращуючи користувацький досвід.

Ще один виклик — зробити велику кількість наявного функціоналу зрозумілого юзерам.

Продукт мав поєднувати у собі рішення для різних аудиторій: від геймерських ком’юніті до бізнесів і підприємців. 

Ми склали мапу проєкту та зробили скоупінг задач

Рішення

Підхід

Ми працювали з клієнтом, як технічний партнер, разом приймаючи рішення щодо побудови функціоналу, тестуючи продукт та впливаючи на його майбутній вигляд.

Дослідження

Для закладання правильної архітектури ми провели UX дослідження, створивши мапу маршруту користувача (customer journey map та схематичні макети (wireframes).

Як результат, ми мали комплексне уявлення взаємозв’язків, функціональну мапу проєкту та розуміння плану роботи над проєктом.

Дизайн

Ми зупинилися на традиційній стилістиці застосунку Дискорд: темній колірній схемі з яскравими блакитними та фіолетовими відтінкам, закругленими кутами та панеллю з навігацією зліва. Це дає змогу юзерам відчувати, що наш продукт належить до однієї екосистеми з Дискордом.

Дизайн-система

В кінці цієї стадії були створені макети та масштабована дизайн-система UI-компонентів. 

Розробка

Спочатку ми підключили всі можливі інтеграції даних з Дискорду, аби мати змогу побудувати повноцінну модель даних.

Далі налаштовували кастомізацію окремих видів функціоналу всередині продукту, відразу перевіряючи їх в тестовому середовищі.

Враховуючи очікування щодо великої кількості користувачів ми зробили систему масштабованою, взявши за основу підхід в розподіленій системі серверів.

Після першого Friends and Family тесту ми з клієнтом усвідомили, що запускати MVP недоцільно, адже ми мали недостатньо велику кількість функціоналу, попри те, що все було зроблено швидко. 

У нас вже були готові основні модулі: система керування серверами, система аналітики, система ролей, а також перші налаштування автоматизації для керування чатами і каналами. Тому ми продовжили активну фазу розробки, аби довести продукт до повної готовності.

Почали будувати систему Дискорд серверів, системи керування опитуваннями та внутрішньою статистикою, покращили візуальну складову і спростили керування деякими функціональними блоками.

Ми підготували систему на випадок форс-мажорів. Дублювали її на кілького серверах, тому продукт завжди буде доступний користувачеві.

Врешті, за чотири місяці ми мали повноцінний MVP, а за наступних вісім — комплексний багатофункціональний продукт.

Результат

Клієнт отримав продукт, з купою різноманітних рішень для налаштування Дискорд серверів, не тільки для бізнес комьюніті, але й для будь-яких інших.

Наявна велика кількість можливостей кастомізації користувацького досвіду на індивідуальних Дискорд серверах.

Зараз ми на фазі збору додаткових вимог для майбутнього покращення.

Посилання 🔗

Вебсайт: goodface.agency/uk/case/omni | Більше наших робіт: goodface.agency/uk/work

2
356
Події
Спільнота
Відеотека
Про нас