12 головних переваг вибору Laravel Framework для вашого сайту

З таким швидким, масштабованим, безпечним та універсальним PHP-фреймворком ви скоро побачите переваги Laravel у порівнянні з іншими фреймворками.

Коли справа доходить до створення веб-застосунків, ми зараз знаходимося у світі відкритого вихідного коду, де ви можете найняти десятки веб-програмістів. Завдання, які лише кілька років тому могли б вимагати сотні рядків коду, тепер можуть бути легко додані у ваш веб-додаток за допомогою одного або двох рядків — завдяки вбудованим модулям, знайденим у фреймворках PHP з відкритим вихідним кодом.

Найміть бекенд-розробника зі знанням правильного PHP Framework, і ви заощадите собі тисячі годин часу на розробку, покращіть безпеку сайту та отримайте гнучкий, простий у використанні веб-сайт для виходу на ринок удвічі швидше, ніж ваші конкуренти. І ось коротко, чому ми вирішили створювати так багато наших клієнтських проектів на Laravel. Цей PHP-фреймворк з відкритим кодом є швидким, безпечним, універсальним і може заощадити до 35 відсотків ваших витрат на розробку.

І коли справа доходить до переваг використання Laravel, це лише початок.

Що таке Ларавел?

Laravel – це PHP-фреймворк з відкритим вихідним кодом, розроблений Тейлором Отвеллом у 2011 році. Він був створений, тому що в фреймворку CodeIgniter, що переважає в той час, не вистачало важливих функцій, таких як автентифікація та авторизація користувачів.

Як платформа з відкритим вихідним кодом вона постійно вдосконалюється, оскільки розробники створюють нові модулі та можливості. З моменту випуску було опубліковано вісім версій, і Laravel - це веб-додаток зі справжньою витривалістю, який з кожним роком стає все кращим і надійнішим.

З такою кількістю переваг використання Laravel, ми рекомендуємо його нашим клієнтам. І якщо ви вирішили найняти розробника Laravel для свого проекту, ви можете бути впевнені в правильності вибору.

Чому Laravel такий популярний?

Laravel - це елегантна у використанні платформа з 18 екосистемами користувача, побудованими навколо різних функцій, таких як безпека, спілкування з клієнтами та багато іншого.

Тисячі розробників у всьому світі використовують його як перший вибір для розробки платформ, а його основа з відкритим вихідним кодом означає, що нові інновації в цьому середовищі розробляються щодня.

Його простота використання та функціональність роблять його легким та доступним у використанні, незалежно від розміру вашої веб-програми. І це ускладнює ігнорування переваг фреймворку Laravel.

Навіщо вашому проекту потрібен Laravel?

Переваги Laravel входять до стандартної комплектації його інфраструктури з вбудованими функціями, такими як логіка автентифікації, драйвери поштових бібліотек, безпека та міжсайтові сценарії, обробка помилок та винятків, веб-маршрутизація та черга повідомлень, вбудовані в систему.

Завдяки цим функціям, доступним у попередньо запрограмованих пакетах, розробники можуть вбудувати їх у ваш веб-сайт всього кількома рядками коду, що заощадить вам тисячі рядків коду користувача і скоротить витрати на розробку приблизно на 35 відсотків.

Більше того, ці модулі спроектовані так, щоб добре працювати з іншими поштовими та комунікаційними системами, дозволяючи вам безперешкодно спілкуватися з клієнтами, які відвідують ваш веб-сайт, незалежно від того, якій платформі обміну повідомленнями вони віддають перевагу.

А переваги фреймворку Laravel виходять далеко за межі коду, який стоїть за лаштунками. Фреймворк також пропонує вражаючий набір шаблонів дизайну на вибір, всі вони створені для того, щоб бути адаптивними незалежно від того, чи переглядається сайт на настільному комп'ютері, планшеті чи телефоні.

І, можливо, одна з наших улюблених переваг Laravel – це те, що внутрішній код відокремлений від зовнішнього. Це може здатися невеликою деталлю, але вона може мати велике значення для вашого бізнесу.

За допомогою цієї функції дизайнери вашого веб-сайту можуть вносити зміни до зовнішнього вигляду вашого сайту і навіть до функцій сайту, не вносячи складних і дорогих змін до коду серверної частини. Це сильно впливає на ціну Laravel і може заощадити тисячі на вартості розробки.

Але переваг використання Laravel надто багато, щоб їх підсумувати. Щоб допомогти вам зрозуміти переваги Laravel в порівнянні з іншими фреймворками, розглянемо кожен з них тут.

Які основні переваги Laravel?

ПОВНА АВТЕНТИФІКАЦІЯ ТА АВТОРИЗАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ

Коли клієнт входить на ваш веб-сайт або хоче здійснити покупку, він повинен мати можливість ідентифікувати себе та здійснювати платежі максимально безпечним способом. Повільні або складні у використанні системи входу коштуватимуть вам клієнтів, навіть якщо затримка становитиме лише кілька секунд.

На щастя, однією з ключових переваг Laravel є його системи аутентифікації plug-and-play, які дозволяють клієнтам безпечно отримувати доступ до ваших ресурсів за допомогою блискавичного, інтуїтивно зрозумілого, елегантного та простого для розуміння інтерфейсу.

Кросплатформова інтеграція з поштою та системами обміну повідомленнями

Більшості сайтів необхідно розсилати автентифікації користувачів, нагадування паролів, автоматичні квитанції, рекламні повідомлення та багато іншого.

Однією з ключових переваг використання Laravel є його вбудована служба поштового API, яка легко інтегрується через драйвери бібліотеки SwiftMailer із SMPT, Mailgun, Mandrill, SparkPost, Amazon SES, функцією PHP "mail" та "sendmail". Програми вашого веб-сайту зможуть надсилати електронні листи та текстові повідомлення через локальні або хмарні сервери, включаючи служби обміну повідомленнями, такі як Nexmo та Slack.

Інтеграція зі швидким кешуванням

Якщо ви віддані своєму досвіду користувача, ваш сайт повинен бути швидким. Ключем до цього є системи кешування, що безперебійно працюють. І це підводить нас до однієї з переваг фреймворку Laravel — простоті інтеграції з кешуванням.

Laravel підтримує популярні механізми кешування, такі як Memcached та Redis, та налаштований на зберігання кешованих об'єктів у файловій системі. Найкраще те, що Laravel дозволить розробникам створювати кілька конфігурацій кешу, що ідеально підходить для великих сайтів.

Безпечні та надійні транзакції

Якщо у вас є веб-сайт, на якому працюють дані та платежі, безпека повинна бути вашим першочерговим завданням. Наприклад, якщо ви хочете створити програму для охорони здоров'я, ви отримаєте багато особистої інформації про своїх користувачів. А вбудовані системи Laravel захищають від SQL-ін'єкцій, підробки міжсайтових запитів, міжсайтових сценаріїв та багато іншого. Його кодова база активно використовується і, як наслідок, ретельно охороняється.

Екосистема безпеки для Laravel включає онлайн-спільноту та навчальні посібники, які допоможуть вашим розробникам навчитися вбудовувати систему. Це може допомогти вам створити веб-додатки з надійним захистом і краще для вашого бізнесу.

Форми, які керують помилками

Форми клієнтів можуть бути одним з найбільших головних болів при програмуванні на вашому веб-сайті, особливо повідомлення про помилки, які з'являються, коли ваш користувач вводить щось не те. Однією з важливих переваг використання фреймворку Laravel є вбудовані системи обробки помилок та винятків.

Laravel налаштований працювати з бібліотекою журналів Monolog, що забезпечує підтримку різноманітних потужних обробників журналів. Це означає, що ваші клієнти будуть отримувати повідомлення про помилки, інтегровані прямо у форми, які вони друкують, а ви швидко та ефективно виправите помилки та зможете повернутися до роботи.

Автоматизовані процеси тестування

Однією з наших улюблених переваг використання Laravel є його протоколи тестування. Laravel дійсно створено з урахуванням тестування. З Laravel має вбудовану підтримку тестування модулів PHP, а файл phpunit.xml вже налаштований прямо всередині програми.

Це дозволяє розробнику проводити експресивне тестування не лише всього сайту, але й окремих функцій, таких як відправлення запитів, таких як заповнення форм, перехід за посиланнями та здійснення покупок.

Швидка маршрутизація URL

Laravel дозволяє програмістам легко створювати нові пакети та публікувати їх для спільноти розробників. Завдяки постачальнику послуг Laravel розробники можуть легко підключити будь-який пакет, додавши 2 рядки коду, та встановити пакет із пакета. Якщо говорити про переваги Laravel, то їх чимало.

Окремі коди бізнес-логіки та подання для легкого редагування

Інтеграції Laravel значно полегшують життя розробникам, особливо лінійний інструмент Artisan. Цей інструмент дозволяє генерувати базові файли MVC і формувати команди користувача, одночасно створюючи скелетний код, архітектуру бази даних і міграції.

Artisan виконує більшу частину повторюваних та стомлюючих завдань програмування, які багато розробників бояться виконувати вручну. А хто це не любить?

Пріоритетні повідомлення у черзі

Більшість дійсно надійних веб-сайтів постійно надсилають повідомлення електронною поштою з квитанціями, обробляють запити на членство або покупки, надсилають повідомлення про відстеження замовлень тощо. Деякі повідомлення, такі як інформація про купівлю, важливіше, ніж, скажімо, заплановане нагадування про те, що термін дії вашого облікового запису спливає. Але Laravel може розставити пріоритети для них.

Це одна з ключових переваг фреймворку Laravel, і важлива. Якщо на ваш сайт у будь-який момент часу приходять тисячі запитів, ви можете бути спокійні за те, що важливі повідомлення, які впливають на взаємодію з користувачем та отримуваний дохід, мають пріоритет.

Інтелектуальне планування завдань у додатку

У вашому веб-сайті багато роботи — наприклад, додавання нових замовлень до системи обліку/виконання або очищення старих повідомлень у вашому поштовому кеші. До таких фреймворків, як Laravel, програмістам доводилося підключатися до сервера SSH і створювати запис Cron для кожної задачі в додатку, яку необхідно було регулярно виконувати. Але не більше.

Однією з найзручніших переваг фреймворку Laravel є його планувальник команд. За допомогою цього модуля ви можете планувати формування команд усередині Laravel, і на сервері потрібен тільки один запис Cron.

Красиві шаблони дизайну у вас під рукою

Нам дуже подобається ця перевага Laravel: його шаблонний інструмент. Цей інструмент попередньо встановлений у фреймворку та пропонує десятки варіантів легких, потужних та красивих макетів сайтів з кодуванням контенту та заповненням.

Усі сторінки, які ви створюєте за його допомогою, будуть адаптивними та сучасними, придатними для будь-якої онлайн-презентації. А з великою кількістю віджетів з кодуванням CSS і JS більшість важкої роботи з дизайну буде зроблено за вас.

Веб-сайти для кількох мов

Чудові можливості маршрутизації Laravel мають інші ключові переваги, особливо його швидке і функціональне управління версіями багатомовних веб-сайтів. Коли ваш веб-відвідувач прокручує варіанти мови, Laravel гарантує, що вони щоразу будуть доставлені на потрібну сторінку потрібною мовою.

Чому ми віддаємо перевагу Laravel?

На даний момент я досить докладно виклав усі переваги Laravel. Але якби мені довелося підсумовувати всі ці переваги, я сказав би, що Laravel:

  • Швидкість — приблизно на 35% швидше розробляти, ніж кодувати з нуля.
  • Недорого — завдяки зручним модулям ви заощаджуєте тисячі годин на написанні коду та надаєте дизайнерам зручні шаблони.
  • Перевірено і вірно — після майже 10 років на ринку та тисяч розробників, які працювали над системою та поруч із нею, інфраструктура дуже надійна.
  • Чуйний — зі швидкими системами кешування та протоколами, розробленими для того, щоб ваш веб-додаток працював без збоїв.
  • Безпека – пропонує одні з найкращих програмних рішень для забезпечення безпеки на ринку.
  • Гнучкість – з модулями, які дозволяють створювати та налаштовувати для будь-якої мови, середовища перегляду або взаємодії з користувачем.
  • Спільна робота – з подвійною структурою програмування, яка дозволяє дизайнерам легко вносити зміни та створювати гнучкі рішення для вашого бізнесу.


1065