ДЕ ШУКАТИ ТРЕНДИ ТА ІДЕЇ ДЛЯ КОНТЕНТУ?

Здається, що у сучасному світі іноді не встигаєш відстежувати тренди, бо щодня з’являється щось нове, актуальне та цікаве. А “бути в тренді” важливо чи не для кожного бізнесу, тож smm-спеціалістам необхідно постійно слідкувати за новинками, черпати натхнення та знаходити ідеї для контенту. А де ж їх шукати? У цій статті пропонуємо із цим ознайомитись.

СЛІДКУЙТЕ ЗА КОНКУРЕНТАМИ

Загалом цей крок є важливим на кожному етапі стратегії, але під час пошуку ідей також не варто нехтувати ним. Передивіться та проаналізуйте, що публікують ваші конкуренти і як реагують підписники, адже фактично вашій цільовій аудиторії цей контент теж буде цікавим або ж навпаки. Надихайтеся та черпайте ідеї, але не копіюйте. Навпаки у вас є можливість подивитися, як зробили інші, та реалізувати цю ідею ще краще.

ВІДСТЕЖУЙТЕ ТРЕНДИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Порада може здатися трішки банальною, але це, мабуть, найдієвіший спосіб, як “бути в тренді”. Щоб у соціальних мережах ваших брендів був цікавий та актуальний контент, постійно моніторте стрічки Instagram, TikTok та навіть YouTube. Дивіться, що зараз найбільше публікують користувачі, який контент “залітає”, потрапляє в рекомендації, набирає шалені перегляди та отримує фідбек. А щоб під час скролінгу стрічки не загубити ідейки, зберігайте в обране або зробіть окремо папку, куди будете їх додавати.

ВЛАШТОВУЙТЕ БРЕЙНШТОРМИ ДЛЯ ОБМІНУ ІДЕЯМИ

Одна голова добре, а багато - краще. Можна зібратися з командою чи просто однодумцями та обмінятися думками, чи планами для майбутнього контенту. Не забувайте, що найкращі ідеї завжди народжуються у процесі обговорення. Тож таку практику було б добре влаштовувати регулярно.

СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ ТА GOOGLE TRENDS

Минулого року чи не кожен smm-ник робив для своїх проєктів фото з Джо Байденом. Пам’ятаєте цей ситуатив? Так от, щоб одразу швиденько придумати ідею, чи інтегрувати щось у свій контент, важливо стежити за актуальними новинами та подіями у світі. Окрім цього, раджу слідкувати за Google Trends. Там ви можете знайти, які запити зараз найчастіше шукають. Можливо, це наштовхне вас на створення певного допису чи відео, які підійдуть для вашого проєкту.

СТВОРЮЙТЕ ТРЕНДИ САМОСТІЙНО

Навіщо чекати, поки хтось створить тренд, якщо це можна зробити самостійно? Досить часто діджитал-спеціалісти беруть натхнення із фільмів, книг, кліпів. Тож важливо стежити за новинками, щоб одразу підхопити певний інфопривід, і створити крутий референс, який стане трендом у соціальних мережах.

Не забуваємо, що кожному smm-спеціалісту важливо розвивати надивленість. Тож наостанок ловіть добірку класних телеграм-каналів та сайтів, де можна взяти ідейки для вашого контенту:

  • https://www.instagram.com/kukurudza.blog/
  • https://t.me/reference_je
  • https://t.me/inspirationfordigital
  • https://t.me/smm_fans
  • https://t.me/marketing4UBrain
  • https://t.me/smmtori
  • https://cases.media/

202