Маркетинг під час Гелловін

Досвідчені маркетологи знають, що будь-які свята та знакові події чудово підходять для того, щоб нагадати людям про компанію та організувати якийсь рух — і не втрачають такої можливості.

Свята — це позитивні емоції, яких зараз не вистачає, та увага до бренду. На емоціях та адреналіні люди купують охочіше та більше. Тому саме на цьому потрібно засновувати в принципі будь-який маркетинг. 

Як компанії можуть використовувати це свято для покращення своєї маркетингової стратегії?

Гелловін — чудовий час для компаній зробити щось незвичайне та привернути увагу споживачів. Основні можливості взаємодії:

Тематичні акції та розпродажі. Виготовлення продуктів або послуг, спеціально призначених для Гелловіну. Ви можете пропонування їх зі знижкою або в рамках акції й таким чином стимулювати продажі та залучити покупців.

Креативна реклама та соцмережі. Використовуйте тематичну графіку, фільтри та хештеги в соціальних медіа для привернення уваги. Рекламні кампанії, оформлені в стилі Гелловін, також можуть бути ефективними для деяких брендів.

Заходи та конкурси. Організуйте тематичні конкурси для вашої аудиторії, де призами можуть бути товари або послуги вашої компанії. Це дозволить залучити нових клієнтів та підвищити взаємодію з наявними.

Колаборації. Це тренд 2023-2024 років. Розгляньте можливість співпраці з іншими компаніями для спільних проєктів. Спільна робота може бути більш успішною та здатною привернути більше уваги.

Чи є якісь рекомендації щодо вибору теми чи стилю для Гелловіну? Як підібрати щось, що відповідає вашому бренду?

Вибір теми повинен бути відповідним вашій цільовій аудиторії. Наприклад, якщо ви продаєте дитячі іграшки, то тематика Гелловін повинна бути світлою та веселою, з фокусом на смішних монстрах або ведмедях у ведмедячих костюмах. Щось дивне та добре для дітей, бо світ й так повен жорстокості.

З іншого боку, бренди, які спеціалізуються на товарах або послугах для дорослих, можуть обрати тему з більшою долею жаху та таємничості. Та завжди потрібно бути обачним, по даний тип свята все ж таки більш про фан, а ніж про справжні жахіття. Важливо слухати власну аудиторію та реагувати на її інтереси.

Один з ключових аспектів маркетингу — це взаємодія з аудиторією. Як компанії можуть використовувати Гелловін, щоб підсилити відносини зі своєю аудиторією?

Взаємодія з аудиторією — це ключовий елемент будь-якої маркетингової стратегії. Ви можете проводити опитування в соціальних мережах, запитувати власних підписників, як вони хочуть відсвяткувати Гелловін, та адаптувати свої пропозиції до їхніх бажань. Люди знають чого хочуть й ви можете їм це дати. Також важливо бути активними відповідачами на коментарі та повідомлення в соцмережах під час цього свята. Відповідь на запитання та увага додадуть близькості та взаєморозуміння між брендом і аудиторією.

CMO NGN.agency Ярослав Білодо

4
2439