Провели опитування OpenTag. Їхні офіси всі pet-friendly

Коротка інформація про респондента:

ПІБ - Rea Maor

Професія\посада - CTO і Co-Founder

- Привіт, розкажіть про себе в двох словах (Коротка історія про вас і ваше життя і ваше хобі.)

38 років, 2 собаки, 3 кота, Технолог, Підприємець, Шумотворець.

- Як я зрозумів з вашого акаунта в Instagram, у вас є одна собака (ньюфаундленд) і два коти (один з них, можливо, шотландська висловуха). Скажіть, скільки у вас домашніх тварин і як вони опинилися у вас вдома?

У мене 2 собаки (ньюфаундленда), 3 коти і одна дуже лінива рибка. Два моїх найстарших кота подорожували зі мною з Ізраїлю до Києва, а тепер до Софії. Вони були врятовані з вулиці. Останній кіт (Шотландська висловуха) був отриманий із посліду друга, а собаки були взяті від професійного заводчика. Рибка була подарунком на Різдво, і я не міг дозволити йому залишитися на самоті, тож купив йому великий акваріум.

- Поділіться з нами кумедною історією, пов’язаною з вашими домашніми тваринами

З усього будинку Big ньюфаундленд найбільше любить спати в маленькому котячому ліжечку. Проблема в тому, що вона не завжди перевіряє, порожній він чи ні, і іноді вона спить НА коті.

- А як щодо вашої компанії - OpenTag? Який тип послуг/продуктів він надає? (Коли і хто був засновником компанії? Короткий опис вашої компанії)

Компанія була заснована 3 роки тому, як спроба зробити революцію в ігровій індустрії та спростити життя оператора за допомогою продукту типу одного вікна.

Перші 18 місяців ми витратили на ретельне планування продукту, розуміння болю наших клієнтів, найм та написання платформи з нуля з використанням найсучасніших технологій. Після цього ми розпочали агресивну експансію на різні регіони та ринки. Сьогодні ми працюємо у 14 країнах та на більш ніж на 3 континентах.

- Як розвивається компанія і які її значні успіхи?

Менш ніж за 3 роки компанія виросла з 0 до 170 інженерів, нам вдалося вирости і під час ковіду, і під час війни. Наше найбільше досягнення: окрім технічної та продуктової складності - це збереження «менталітету стартапу», ми дуже гнучкі та швидко реагуємо на виклики та можливості

- Чи отримала ваша компанія нагороди чи інші досягнення, якщо так, скажіть, що саме?

Через нашу ексклюзивну діяльність ми не беремо участь у галузевій нагороді, однак внутрішні досягнення та віхи говорять самі за себе.

- Скільки офісів у вашої компанії та в яких країнах/містах? Скільки людей працює в компанії?

Нам пощастило, що у нас працює понад 170 людей, більшість із яких є безпосередніми співробітниками, і попутно ми також отримали кілька чудових підрядників.

Наші офіси знаходяться в Україні (Київ) і в Болгарії (Софія), але ми заохочуємо наших людей працювати де завгодно, якщо вони продуктивні.

- Чи є у вас офіси куди можна приходити з домашніми тваринами чи зони, де дозволено перебувати домашнім тваринам? Або, можливо, усі ваші офіси прийнятні для домашніх тварин, куди кожен із ваших колег може прийти зі своїми домашнім улюбленцем?

Всі наші офіси pet-friendly. Тваринам дозволено ходити всюди в офісі, і вони дуже раді цьому.

- У цих вихованців є своя кімната чи вони можуть ходити по всьому офісу?

Для домашніх тварин немає спеціальної кімнати, вони можуть увійти до будь-якої кімнати або на збори, якщо вони поводяться добре.

- Чи заплановано у вас відвідування домашніх тварин (наприклад, два дні на тиждень дозволені лише коти, три дні лише собаки)

У нас ніколи не було кота в офісі (на жаль), якщо це зміниться, ми з радістю знайдемо рішення створити для них безпечне місце. Для собак єдине «правило» полягає в тому, щоб переконатися, що вони здорові, вакциновані та неагресивні - все інше є просто хорошою синхронізацією.

- Чи є у ваших офісах якісь правила для власників домашніх тварин та/або для домашніх тварин?

Домашні тварини повинні поводитися добре (без надмірного гавкання), ніякої агресії - тому що ми хочемо мати спокійну робочу обстановку та здоров'я.

- У вас є якісь штрафи для власників домашніх тварин, якщо їхні вихованці щось зламали?

Ми віримо, що наші люди помічають і піклуються про своїх домашніх тварин, штрафів немає, оскільки нещасні випадки можуть статися незалежно від того, чи це домашні тварини, діти чи дорослі.

- Скільки разів на тиждень особисто ви приходите в офіс зі своєю собакою\котом?

Я приходжу зі своєю старшою ньюфаундлендом 3 рази на тиждень, і молодша ньюфаундленд приєднається, щойно вона стане трохи дорослішою.

- Якщо я правильно розумію, ви щасливий власник двох кішок і однієї собаки, розкажіть, будь ласка, свій секрет - як ви знаходите час для своїх хобі, сім'ї та друзів?

У цьому сенсі коти дивовижні, вони дуже незалежні, тож у них весь будинок лише для них, а ввечері вони відпочивають зі мною. Собаки трохи вибагливіші (а в моєму випадку ще й величезні) - але сама порода дуже спокійна. Тож поки вони можуть сидіти поряд зі мною і час від часу чесати живіт – з ними все гаразд.

Але всі інші види діяльності будуються з їхньою думкою: я їду, якщо можу, замість того, щоб літати, щоб переконатися, що вони можуть приєднатися, і я відвідую ресторани, які, я знаю, приймуть їх.

- Ваші вихованці конфліктували між собою чи подружилися з самого початку?

Мої кішки завжди жили з собаками, тому вони дуже прохолодно до них ставилися - якщо наїлися, то просто залізли кудись вище.

А оскільки ми дуже рано познайомили цуценя з кішками, вони стали друзями.

- Як я знаю, домашні тварини зазвичай обирають лише одного господаря/керівника з родини, і ця людина не завжди є чоловіком (головним чоловіком). Хто є «лідером домашніх тварин» у вашій родині?

Мені «пощастило» бути лідером вихованців у сім'ї, але це дорого обходиться – я не можу піти у ванну, прийняти душ чи розслабитися на дивані, якщо всі вихованці не захочуть брати участь у цьому.

- А як щодо подорожей? Ви берете з собою домашніх тварин чи залишаєте їх комусь?

Я завжди намагаюся складати плани подорожей, які включатимуть собаку (собак), щоразу, коли я можу їздити замість літака, вони приєднуються до мене.

Для котів (або Рибок) і собак подорожі не є варіантом - у мене є дивовижна доглядальниця за домашніми тваринами, яка живе в моєму домі та дарує їм усю любов на світі.

- Які основні принципи поведінки з домашніми тваринами ви могли б порадити майбутнім/нинішнім власникам тварин?

“Будьте терплячими”, домашні тварини приносять стільки любові та сенсу в життя, але вони також можуть бути дуже важкою роботою та розчаруванням - виховання та володіння потребують часу та терпіння, це не завжди легко.

- Деякі компанії мають талісман у вигляді тварини. Чи є у вашій компанії якийсь талісман?

Орез (старша ньюфаундленд) є неофіційним талісманом - вона знімається у багатьох наших публікаціях у Linkedin і соціальних мережах. Але у нас немає нічого офіційного.

- Чи важливо для OpenTag, щоб співробітники любили тварин?

Більшість людей люблять домашніх тварин або більш активно, або в більш «віддаленому» коханні. Ми всі намагаємося ставитись один до одного з повагою - ніхто не повинен взаємодіяти з домашніми тваринами, якщо вони почуваються некомфортно або налякані, але досі ставлення було дуже добрим.

Чи допомагає OpenTag деяким притулкам для домашніх тварин або деяким волонтерам, які намагаються врятувати життя кішок, собак чи інших домашніх тварин, або волонтерам, які намагаються знайти нових власників для викинутих домашніх тварин? Якщо так, скажіть мені, як саме OpenTag допомагає?

У команди HR є ініціативи з волонтерства у співтоваристві, деякі з варіантів пов'язані з домашніми тваринами. Крім того, різні члени нашої компанії часто роблять пожертвування на цілі, пов'язані з тваринами. Я особисто завжди намагаюся допомогти і допомагаю зі справами, які мені трапляються.

- Може, поділитесь лайфхаками щодо догляду за домашніми тваринами?

Завжди переконайтеся, що ви берете собаку для собаки :)

Наскільки мені відомо, ваша компанія має офіс у Києві, як OpenTag допомагав і допомагає працівникам з України з початку війни?

Для нас важливо простягнути руку та допомогти будь-якому члену нашої компанії, але під час останніх подій взаємодопомога та допомога компанії були критично важливими. Ми допомогли багатьом нашим працівникам із різними потребами – фінансами, транспортом, житлом та увагою.

Скільки співробітників з України з початку бойових дій переїхало до Болгарії (Софії)? Чи більшість ваших колег виїхали на захід України?

Через обмеження в Україні мало хто зміг перетнути кордон. Тих, хто це зробив, ми були раді прийняти разом з родинами. Решта наших членів переїхали за межі великих міст у безпечніші райони та почали працювати звідти.

Поділіться деякими історіями евакуації від ваших колег, можливо, хтось з ваших колег евакуювався разом з власною домашнюю тваринкою?

Коли війна тільки почалася, багато хто з нас їздив на кордон, щоб спробувати допомогти нашим друзям та їхнім родичам перетнути кордон, ми цілими днями брали людей і возили техніку, щоб переконатися, що ми допомагаємо, чим можемо, кому можемо.

Багато людей під час евакуації не брали своїх вихованців, а взяли рюкзаки з одягом та інше. Як ви думаєте, чому вони це робили?

Мені дуже складно судити - зрозуміло, що куди б я не пішов, вихованці підуть зі мною. Але я знаю багато історій про людей, які були в стані шоку або рятувалися втечею, це трагедія, як не глянь.

8th-of-march-celebration.webp

Контакти Rea Maor

Linkedin - https://www.linkedin.com/in/rea-maor-b560a813

Instagram – https://www.instagram.com/reamaor

Контакти OpenTag

Сайт - https://theopentag.com

Linkedin - https://bg.linkedin.com/company/theopentag

Instagram - https://www.instagram.com/open.tag

======

Читайте також:

Sigma Software, з тваринами дозволено

Brainstack_ - IT компанія, куди можна прийти з домашнім улюбленцем

KindGeek - IT компанія з добрим серцем

Офіс CHI Software – не тільки для людей

486