Айдентика для сервісу онлайн-консультацій та виклику ветеринара VETonline.pro

VETonline.pro - перший в Україні сервіс онлайн-консультацій та виклику ветеринара додому.

Наразі, це перший в Україні проект ветеринарної телемедицини, де кожен власник тваринки зможе проконсультуватись в чаті з професійним ветеринаром або викликати лікаря додому.

Коли ми в агенції почали працювати над проектом, клієнт дуже чітко поставив стратегічне завдання - власники домашніх улюбленців побачивши логотип, одразу мають зрозуміти про що цей сервіс, та запам'ятати його.

При розробці логотипу, першочерговим завданням було викликати пряму асоціацію - ветеринар онлайн. Саме тому в якості логомарки була вибрана лапка і дескриптор VET online приємного зеленого кольору.

У фірмовому патерні, головним елементом ми зробили відбитки лапок, які направлені в різні сторони. Коли цей патерн використовується на носіях, це схоже на сліди лапок які залишила тваринка на поверхні.

На нашу агенцію була покладена велика відповідальність зробити айдентику та брендинг для першого в Україні сервісу ветеринарної телемедицини, яка буде справді запам'ятовуватися та легко читатися. Надіємося клієнти VETonline.pro оцінять наші старання :)

776