Айдентика Книжкового Арсеналу

Ключова ідея айдентики Книжкового Арсеналу з року в рік — це робота із сенсами, які закладають куратори фокус-теми. Команда дизайнерів Мистецького арсеналу інтерпретує ці сенси через динамічні типографічні композиції, свідомо уникаючи зайвого ілюстрування. Це як книга без картинок: кожен/-а ладен/-а уявити собі власні образи.

Артдиректорка Мистецького арсеналу Лера Гуєвська, так коментує ідею створення головного віжуалу до ХІІ Книжкового Арсеналу: «Цього року задача була складна, бо що таке життя на межі? І де вона, ця межа, проходить? У нашій уяві межа — це щось конкретне, але в реальності — ефемерне, адже в природі немає чітких меж і кордонів. Чи вона праворуч, де лінія бойових зіткнень формує нову межу? Чи, можливо, вона всередині нас, як пульсуюча артерія, що качає кров і живить увесь організм? Чи новою межею стала річка, коли мости підірвані? Цьогорічна айдентика пропонує інтерпретувати згідно власного досвіду та відчуттів».

Колірна гама айдентки ХІІ Книжкового Арсеналу відсилає до специфічних відтінків зеленого та фіолетово-синього із Гугл мапс та нагадує про те, що до тієї самої межі 8 годин автівкою.

Щоб ці ідеї були наочними команда дизайнерів Мистецького арсеналу розробила анімаційні постери для реклами в метро та оживили анонси в сторіс інстаграму, де межа пульсує, живе та видозмінює текст, як близькість до межі видозмінює життя. 

Для дитячої сувенірної колекції намалювали міфічного Межівника: це дух землі, який, за українськими легендами, живе на межі. 

У сувенірній крамниці на Фестивалі (30 травня – 2 червня включно) можна буде придбати футболки, сумки, та інший мерч ХІІ Книжкового Арсеналу.

753