Айдентика особистого бренда кар‘єрного коуча Anna Demidova

Бюро Маркетинових Технологій розробили айдентику для оновленого особистого бренда Анни Демидової, екзистенціального кар’єрного коуча.

У 2021 році вже не відмічають необхідність особистих брендів. Сьогодні особистий бренд — це must have для всіх галузевих експертів, власників бізнесів та тих, хто хоче робити кар‘єрні стрибки. Тепер люди все більше звертають увагу на оформлення, візуальний вигляд таких брендів. Це дає змогу виділитися серед подібних та запам’ятатися. З таким запитом до нас і звернулась Аня. 

Анна Демидова — це не просто кар’єрний консультант, вона — квінтесенція вибухової суміші психології та екзистенціальної терапії. Анна — рятівник, супутниця, тренер і наставник. Працюючи над створенням її бренда, вона паралельно працювала та надихала нас.

У процесі ми зрозуміли важливу річ, що кар’єрний коуч з початку допомагає розплутатись у собі, власних питаннях, а лише потім перейти до досягнення кар’єрних цілей. Тому ми, Бюро Маркетингових Технологій, вирішили транслювати це через айдентику. 

Метафора проста: усі ми складаємося з простих форм, які заплутані, часом розбиті та хаотичні. Але після контакту з Анею — ми отримуємо конкретний вектор, що допомагає скластися та рухатися у потрібному кар’єрному напрямі.

Яскраві кольори айдентики передати легкі та позитивні емоції. Використовуючи прості форми, можна з легкістю створювати необмежену кількість абстрактних композицій — і всі вони будуть продовженням тебе та твого шляху.


Завдяки візуальній легкості айдентики можна створювати нові й нові носії. Вони будуть прості у виробництві, а користуватися ними у повсякденному житті так само приємно, як і в digital. Важливо, що всі носії передають емоцію бренду: впененість, оптимістічність, бадьорість та рішучість до змін. 

Анна Демидова також автор гри «Хранитель талантів». Це настільна гра про повернення до внутрішньої дитини, здатність бачити усе ніби «з нуля» та бути відкритим до світу.

Чому Хранитель Талантів? У кожного з нас є власний «Хранитель талантів», який відповідає за наш розвиток і наш прояв у світі. Іноді ми його не чуємо, іноді б’ємося з ним, іноді ховаємось. Завдяки грі ви можете його почути та встановити з ним контакт. 

Тому головне завдання гри — отримати доступ до свого «Зберігача талантів».Досягайте своїх цілей та бережіть свої таланти разом з Anna Demidova та Buro.MT! 

Дякуємо за перегляд кейсу! Долучайтесь до наших соціальних мереж:

Facebook 

Instagram

Над проєктом працювали:

  • Алі Назар — Creative Director
  • Домченко Влада — Senior Designer
  • Ковтун Влад — Copywriter
  • Кузьменко Поліна — Designer
  • Поп Сабіна — Designer
  • Посад Влад — Art-Director
2262