Активація глядачів концерту MONATIK Love It Ритм від Київстар і Adsapience

Концерт MONATIK Love It Ритм на НСК "Олімпійський" став великою подією, зібравши біля 70 000 прихильників. Феноменальне шоу вся Україна побачила на фотографіях та відео друзів у соцмережах, поділитися якими дозволив якісний 4G від Київстар. Команда Adsapience представляла компанію як одного з головних спонсорів заходу.

Завдання

Нашим завданням було ефектно використати територію для яскравого просування 4G Київстар. Нестандартні активності та прояви мали не тільки виділити Київстар серед інших партнерів та спонсорів концерту, а й дати відчути абонентам, що із своїм оператором вони завжди отримують дещо більше, ніж інші. Ми надихалися повідомленням бренда: "Якісний 4G, там де ви".

Реалізація

Перш за все, ми попрацювали над візуальною частиною: забезпечили яскравий брендинг чаші, периметра та території стадіона, а також проходів до фан-зон. Розробили наповнення та оформлення інфозони Київстар, уніформу персоналу та сувенірну продукцію. Цікаві та нестандартні активності, які ми провели від імені бренда, запам'яталися тисячам фанатів ритму та сучасних технологій.

Особливістю заходу став мобільний додаток MONATIK STADIUM SHOW, яке скачали більше 5 тисяч людей. Окрім музики та текстів пісень з альбому, схеми стадіону та світлин з фотозон Київстар, додаток пропонував функцію активації під трек. Саме вона дозволила провести грандіозний флешмоб під час пісні "Вічність". Спалахи смартфонів формували ритм композиції — це було незабутньо!

Але будь-яке велике шоу починається з очікування у великій черзі. Наш бренд не полишав клієнтів і в цей час, розважаючи гостей інтерактивною грою. Декілька сотен людей вгадували пісні МONATIK за емоджі у планшеті промоутерів та забрали на згадку стильні наліпки.

І який концерт без фото з кумиром? Прихильники Київстар могли обрати улюблений ракурс Діми Монатіка та приєднатися до нього на світлині, яку промоутер завантажував на landing page заходу.

І ще одна фішка — відеоселфі на 360º, яке робила зафіксована на платформі камера за декілька обльотів.

Фото з активностей завантажувались на сторінку KS-monatik.com.ua, звідки користувачі постили їх у соцмережі та зберігали собі на пам'ять.

Результати

Кількість завантажень мобільного додатку — 5285

Інтерактивна гра у черезі — 420 контактів

Фото з "Монатіком" — 231

Відеоселфі — 94

Далі буде

Концерт подарував шалені емоції, а Київстар дозволив поділитися ними в якості 4G.

Ми пишаємося цим проектом, і щасливі, адже для нас це був лише початок. Adsapience запропонували комплексну інтеграцію бренда в концертний тур Монатика. Тому попереду в нас — підтримка туру по 10 містам: Дніпро, Одеса, Харків, Кривий Ріг, Черкаси, Полтава, Вінниця, Запоріжжя, Херсон та Миколаїв!

Зустрінемося на концертах! Нехай серце love it ритм, а телефон ловить 4G від Київстар.


2796