All Around the (Russian) World

Туризм став неможливим для росіян, тому за підтримки Державного агентства розвитку туризму України (ДАРТ) Bickerstaff.734 створили альтернативу Airbnb — сайт справжнього “русского мира”.

Нова туристична реклама в РФ

Російська армія за місяці війни зруйнувала сотні шкіл, лікарень, нічого не залишила з прекрасних українських міст. Але навіть попри очевидні докази більшість російської аудиторії вважає, що катастрофу в Україні переоцінюють, а правдивість фотографій зруйнованих будинків і міст ставлять під сумнів.

Нещодавно з російського ринку пішли найбільші компанії, що спеціалізуються на оренді житла за кордоном — Airbnb і Booking. Щоб донести правду до російської аудиторії і показати весь масштаб руйнувань креативна агенція Bickerstaff.734 обрала тему туризму. 

Bickerstaff.734 створили альтернативу Airbnb — сайт справжнього “русского мира”. Серед локацій є зруйновані квартири, знищені будівлі. Коли ви бронюєте квартиру, то побачите пропозицію перейти в чат-бот Telegram, де зібрана уся правда про війну в Україні.

Ще місяць тому величезна кількість людей в Росії подорожувала, бронювала квитки та житло в різних країнах. Під час війни в Україні Росії вдалося багато чого досягти, наприклад, своєї повної ізоляції, виходу таких сервісів як Booking та Airbnb з ринку. Йдеться саме про ізоляцію, яку ми хотіли показати в цій кампанії

 Ілля Ануфрієнко, засновник і креативний директор Bickerstaff.734

Опір режиму

Поштовхом до створення цього проєкту стала новина від компанії з оренди житла Airbnb. Ця компанія активно підтримує Україну. А на початку березня Airbnb призупинила усі операції в Росії та Білорусі, а також заборонила користувачам орендувати житло або робити будь-які замовлення.

Розробкою сайту та технічною підтримкою проєкту займалась агенція Inseed. Також, як частину креативної кампанії, Bickerstaff.734 створили банери з фотографіями зруйнованих міст України і промо-ролики.

Російський уряд з гордістю говорить про ціни на цукор, які скоро відновляться і все буде добре, але хто і як відновить можливість росіянам побачити щось інше, а не тільки Каменогорськ і Саратов? Якщо росіяни не хочуть бути ізольованими та замкненими у своїх власних руйнуваннях та агресії, важливо знати правду про цю війну та почати чинити опір режиму

Результати кампанії

Загальне охоплення кампанії досягнуло 16 мільйонів у світі. Про проєкт писали опові міжнародні медіа: Vice, Mediapost, Express, CNN та інші. Близько 3 мільйонів росіян дізнались правду про війну в Україні.  


3300