Амбасадорство Лесі Нікітюк і комплексна комунікаційна підтримка проєктів бренду glo™

Міжнародна агенція Digital Chain (mr.fish), яка спеціалізується на роботі з iGaming-індустрією та нішевими категоріями, продовжує реалізовувати круті кейси в рамках своїх ключових експертиз селебріті- та інфлуенс-маркетингу.

Зокрема, у 2021 році агенція продовжила роботу з брендом glo™ компанії «Бритіш Американ Тобакко Україна» (British American Tobacco Ukraine), надавши комплексну комунікаційну підтримку декільком масштабним проєктам бренду. Робота із селебріті та інфлуенсерами, укладення та супровід амбасадорського контракту, взаємини зі ЗМІ — і приголомшливі результати у підсумку. Детальніше про різні аспекти співпраці агенції та бренду в 2021 році — далі.

Підбір амбасадора

Дійсно крутий амбасадор є продовженням, уособленням і доповненням іміджу бренду. Він допомагає доносити не просто ключові меседжі тої чи іншої кампанії, а саму суть, характер і філософію бренду, виступаючи містком між компанією та її авдиторією.

«Ми представили доволі жорсткі критерії до того, яким/ою має бути амбасадор glo™. Відповідність нашим завданням та філософії, вік, статистика авдиторії, а також доволі широкий перелік питань щодо репутації селебріті — glo™ як частина глобальної компанії «Бритіш Американ Тобакко» ставиться до таких деталей дуже прискіпливо», — розповів Костянтин Білоцерківський, старший менеджер з маркетингу марок BAT (glo™).

Агенція почала роботу з дослідження кейсів по амбасадорству на українському ринку. У добірці виділяли складові успіху та невдалі моменти, щоб створити опорну схему для майбутньої співпраці. На її основі агенція разом із партнером виділила бажані елементи контракту та масштаб селебріті, що мав стати амбасадором бренду.

Пошук звузили до національних зірок, чий характер і цінності перегукувалися з характером і цінностями бренду glo™. Для більш детального розгляду відібрали чотирьох кандидатів, по яким провели глибинну перевірку репутації по 12 пунктах та організували особисті перемовини, щоб скласти комплексний експертний висновок. І після проведення ґрунтовної підготовки кандидат на роль бренд-амбасадора glo™ став очевидний.

Успішна, красива та харизматична, справжня народна суперзірка Леся Нікітюк поділяє з брендом філософію постійного пошуку та створення несподіваних поєднань, а також відмови від компромісів. Леся близька і зрозуміла українській авдиторії, а в її контенті позитив та сміливість органічно поєднуються із суспільно значущими активностями. Такі образ і характеристики повністю відповідають концепції FUN & PURPOSE, яка об’єднала всі проєкти бренду glo™ у 2021 році. 

«Моя співпраця з glo™ — справжній тандем, адже ми з брендом віримо в одне й те саме, впевнено йдемо до своїх цілей та разом змінюємо світ на краще! Мені дуже подобається, що політика бренду несе серйозну місію для суспільства. І я рада долучитися до цієї ініціативи! Наше партнерство сповнено фаном, значущими ідеями і спільною філософією, а це дійсно рецепт успіху. А грамотний менеджмент з боку Digital Chain (mr.fish) дозволяє повністю сконцентруватися на роботі і класних спільних ініціативах», — прокоментувала Леся Нікітюк.

Леся стала не лише ідеальною бренд-амбасадоркою, а й обличчям двох головних кампаній року: BIG HERO урбаністичного проєкту «Місто vs. Урбазаври» та головної героїнею креативного продуктового відеоролику про світ hyper+

Інфлуенс-маркетинг

У рамках кампанії «Місто vs. Урбазаври» бренд glo™ оголосив полювання на так званих Урбазаврів — занедбані, непривабливі локації, що втілили типові урбаністичні проблеми українських міст. Та для привертання уваги до такої мети одного амбасадора було замало — потрібен був широкий пул інфлуенсерів, які б доєдналися до великої команди проєкту з комунікаційною підтримкою.

«Для первинного розгляду ми відібрали 250 профайлів, щоб виділити з них блогерів для загальної підтримки проєкту та CITY HERO — інфлуенсерів, які б в рамках кампанії виступили представниками окремих локацій в своїх містах. Це мали бути люди, добре відомі локальним авдиторіям, небайдужі до проблем своїх міст, здатні об’єднати і повести за собою людей, адже перший етап кампанії передбачав своєрідне змагання за те, яка локація буде трансформована», — розповіла Наталія Подольська, керівник департаменту комунікацій Digital Chain (mr.fish). 

З 250 акаунтів відібрали спочатку 70 кандидатів у блогери та 55 — на роль CITY HERO. А після детального опрацювання профайлів для участі в проєкті обрали 21 блогера та 9 CITY HERO — по три на кожне місто. У Києві CITY HERO стали Ольга Чубата, Юлія Бевзенко та Світлана Гривківська; у Харкові — Ната Сміріна, Андрій Пальваль і Артем Пивоваров; в Одесі — Каріна Булавська, Сергій Середа й Андрій Шабанов.

Робота зі ЗМІ

Для обох кампаній агенція також пропрацювала пул ЗМІ, зважаючи на особливості кожного проєкту.

Так, урбаністична кампанія “Місто vs. Урбазаври” проходила у трьох містах — Києві, Харкові та Одесі. Тож до медіалісту увійшов збалансований мікс національних та регіональних ЗМІ — загалом 40 новинних і лайфстайл видань, які були розподілені на 4 хвилі комунікацій.

Для стильного і креативного продуктового промо обрали мікс глянцю й лайфстайлу — загалом 23 національних видання. Перша презентація ролику hyper+ вiдбулася в серпневому номері MarieClaire, підкріплена діджитал-обкладинкою з фрагментами відеороботи. А завершили кампанію розповіддю про бекстейдж та створення ролику на маркетингових ресурсах.

Комплексна підтримка та поступове розгортання комунікаційних меседжів дозволило підтримувати високий рівень зацікавленості авдиторії, а також перевиконати поставлені KPI по охопленню, Impressions та прочитанням в обох кампаніях.

Про Бритіш Американ Тобакко Україна (British American Tobacco Ukraine)

Бритіш Американ Тобакко Україна — перше підприємство з іноземними інвестиціями в тютюновій галузі України, яке було засноване в 1993 році на базі Прилуцької тютюнової фабрики. Компанія входить до складу Групи British American Tobacco.

В Україні портфель компанії включає такі міжнародні марки як Vogue, Dunhill, Pall Mall, Lucky Strike, Capri, а також національну марку — «Прилуки Особливі».

Продукція Бритіш Американ Тобакко Україна експортується до Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Азербайджану, Болгарії, Казахстану та мережі Duty Free найбільших аеропортів світу.

Більше інформації на сайті: http://www.bat.ua/ 

1271