Аутдор-кампанія для DEC school

DEC school - це мережа мовних шкіл Києва. Кращі локації, топові носії. Групи однолітків для більш легкого засвоєння мови! Персональний підхід!! І на питання «хто ви?», співробітники перераховують ось це все і додають ще щось.

DEC school прийшли до нас з проблемою - нерозуміння себе. Вірніше, в DEC розуміли, що вони школа, яка школа. А ще розуміли, що вони школа, яка школа, яка така ж, як і інші мовні школи Києва. Фу.

Ми занурилися в бізнес клієнта і швидко знайшли головну проблему всіх шкіл:

ніхто не хоче вчитися!

Особливо не можуть себе змусити вчитися діти. Дорослі теж не можуть, але роблять вигляд, що можуть. Тому що суспільство навчило їх обманювати.

Так ми сформували виклик - сподобатись дітям. Це було дуже Том Круз, тому що ми хотіли змусити дітей полюбити школу, в яку їм доводилося ходити після основної школи.

Інсайт

Дітей неможливо змусити полюбити навчання, так само як неможливо змусити розлюбити мультики, цукерки, грати і падати. Тому що цукерки і падати цікаво, а уроки - нецікаво.

Діти люблять те, що викликає у них інтерес.

Якщо змушувати дітей немає сенсу, значить змушувати не потрібно. Ми здалися, і так з'явилася стратегія DEC school, яка не з`явилася б ні в однієї вчительки англійської мови. Тому що вчительки англійської ніколи не здаються.

DEC school - це школа, яка пробуджує інтерес до мови


І тільки за це нас уже можна полюбити. Ми розповіли DEC school, що вони не змушують дітей вчитися, а роблять мову цікавою. Їх підхід до навчання наскільки захоплюючий, що це більше не зубріння нескінченних речень про Джона, який відкриває книгу або годує собаку.

З новою школою, яка взагалі не змушує вчитися, ми приступили до бордів. На основі позиціонування ми створили комунікаційну платформу:

Англійська, яку люблять діти

Перша outdoor-кампанія

Факт - діти люблять цукор. Ідея - діти люблять англійську, ніби льодяники. Тому що діти дуже люблять цукор і поки ще не знають, який він лиходій.

Друга outdoor-кампанія

Факт - діти бісяться, коли дурна англійська відриває їх від смарта. Ми не відриваємо. Уроки англійської так захоплюючі, ніби дитина продовжує грати в Angry Birds.

У підсумку, коли у дітей запитають до якої вони хочуть школи, вони скажуть, що ні до якої. Тому їм скажуть, що в школу все одно доведеться піти, і діти тоді скажуть, що давайте вже в ту, де ютуб на рекламі. Діти люблять ютуб.

До позиціонування DEC school був школою, яка школа, яка як всі школи Києва.

Ми перетворили DEC school у школу, яка не вчить англійської, а робить її цікавою. Тепер DEC school знають, хто вони, у них є комунікаційна стратегія. Ми сформували нову цінність для батьків - якість навчання збільшується, тому що діти самі починають вчити мову. І ще у школи з'явилося дві outdoor-кампанії, якими вони користуються досі. А ми і раді.


1673