B-Trans: Ahead of Time

Розробка айдентики для логістичної компанії.

Завдання

Розробити місію та айдентику для B-Trans — компанії, що здійснює міжнародні автотранспортні перевезення. 

Рішення

Місія та слоган

Ми проаналізували, які найголовніші потреби клієнтів задовольняє компанія та про які цінності говорять її основні переваги. І сформулювали місію B-Trans:

допомагати клієнтам раціонально використовувати й заощаджувати одну з ключових теперішніх цінностей — час, забезпечуючи оптимізовані рішення у сфері міжнародних автомобільних вантажоперевезень.

Цю місію ми виразили у лаконічному слогані: Ahead of Time.Візуальна айдентика

Відправною точкою для розробки айдентики став образ дороги, що асоціюється зі швидкістю, прагненням до цілі, спрямуванням у майбутнє.

Вписавши елементи дорожньої розмітки в літеру B, ми отримали динамічний та наповнений змістом знак.

B-Trans прагне наздоганяти й переганяти час. Ми підкреслили це, розмістивши на автомобілях числа, що нагадують номери на перегонових болідах. Швидкість із професійним стратегічним підходом — ключова риса, що об’єднує пілота перегонів та водія B-Trans.

Ідея швидкості, втілена в айдентиці, збалансована стриманими візуальними рішеннями: вони формують уявлення про компанію як професійного та надійного партнера.

Результат

Нова глибоко пропрацьована айдентика, що базується на місії, вивела сприйняття B-Trans на новий рівень. Про це свідчать позитивні відгуки партнерів компанії та нагорода The Best Of у номінації Corporate & Brand Identity, яку робота отримала на конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of.1599