«Бери силу Карпат» – основний лейтмотив нового відеоролика «Галичини»

18 січня молочна компанія «Галичина» представила новий відеоролик, який став продовженням комунікаційної кампанії «Бери силу Карпат». У ньому показали силу Карпат, яким наповнений флагманський продукт компанії – карпатський йогурт.

Ідея 

У новому ролику бренд поставив собі за мету донести своїй аудиторії ідею первозданності карпатської природи та підкреслити багаті кисломолочні традиції мешканців Карпат. Адже саме вони надихнули технологів компанії «Галичина» створити сучасний натуральний продукт – карпатський йогурт. Історія, яку компанія розповіла у відео, про натуральність – натуральність природи та карпатського йогурту.

Завдання

Основне завдання ролика – прокомунікувати слоган «Бери силу Карпат» та показати природне походження та особливості карпатського йогурту. Адже Карпати – місце відновлення для мешканців великих міст, які приїжджають у гори, аби перезавантажитись та активно провести дозвілля.

Реалізація

До участі у зйомках запросили не професійних акторів, а хлопців і дівчат, які люблять відпочинок у горах.

Реалізувала відеороботу київська продакшн-студія Gvardiya Production House.

У відео герої ролика роблять те, що люблять, – пишуть код, займаються йогою, подорожують горами.

Аудіальний ряд, ритм якого передає слоган «Бери силу Карпат», виконала звукова студія Baker Streer Sound Studio.

Для того, щоб донести головну ідею відео до глядачів, ми знімали ролик у неймовірних місцях Західної України. У відео можна побачити пейзажі Карпатського біосферного заповідника, Мармароського заповідного масиву, річку Тису, місцевості поблизу гори Піп Іван. Адже саме в цих місцях ми всі наповнюємося силою та енергією – справжньою карпатськістю.    

маркетинговий директор молочної компанії «Галичина» Оксана Андрушків

Принциповим рішенням було знімати у головних ролях звичайну молодь, а не професійних акторів. Тож ми показали хлопців і дівчат у їхньому звичному середовищі – те, чим вони справді займаються і що найбільше люблять: надихатись та оновлюватись у горах.

режисер відеоролика Артем Плужаров.

Торгова марка «Галичина» розпочала нову комунікаційну кампанію, щоб показати природне походження та користь чистого карпатського йогурту. На  підтримку кампанії бренд створив серію відеороликів зі слоганом «Бери силу Карпат». У роликах показали первозданність карпатської природи, яка є втіленням чистого вершкового смаку, натуральності (природна жирність) та корисності продукту (вміст білку). Це все атрибути свого українського йогурту – Карпатського.


4511