Фінансовий сервіс для клієнтів із можливостями дистанційно здійснювати обслуговування кредитних операцій. Актуальність інформації, зручність, наочність для планування та реалізації кредитних послуг.

Наше завдання

Розробити особистий кабінет для клієнтів мікрофінансової компанії з широкими можливостями роботи за своїми договорами: двофакторний доступ, безпечна робота зі своїми зобов'язаннями та платежами, актуальна інформація за пропозиціями та персональні пропозиції.

Головна ідея проєкту – створення персонального сервісу-помічника для користувача, який використовує послуги кредитної компанії із позики з можливістю дистанційного обслуговування своїх зобов'язань

Головна сторінка – особистий кабінет

Розділ персональної інформації дає можливість змінювати свої контактні дані та керувати платіжними картами. Тут же є можливість провести валідацію платіжної карти користувача та запам'ятати її для подальших платежів.

Детальна інформація про договір

Кожен договір має персоналізовані умови та пільгові терміни погашення своїх зобов'язань. Окрім іншого, користувач може побачити, під які кошти був створений договір та які методи платежів йому доступні для виконання своїх зобов'язань. Крім того, програма лояльності може допомогти більш вигідно погашати платежі та розраховуватися в залежності від історії, методу оплати та рівня довіри до користувача.

Варіанти типів оплати

Для користувача доступні різні типи оплати в залежності від умов підписаного договору та дати погашення. Кожен з методів оплати має свій сценарій взаємодії з користувачем та покликаний оптимізувати засоби для обслуговування своїх зобов'язань у найбільш наочному вигляді.

Швидкий платіж з верифікованих карт користувача

Що вийшло?

Нами було розроблено онлайн-сервіс, у вигляді особистого кабінету для кредитної компанії, який дозволяє користувачу дистанційно проводити фінансові операції та укладати нові угоди. Замовник отримав ефективний продукт, який дозволяє взаємодіяти з поточними та новими клієнтами та максимально автоматизувати бізнес-процеси. Внутрішні та зовнішні інтеграції проєкту дозволяють у режимі реального часу отримувати та опрацьовувати дані для прийняття рішення про співробітництво та зменшення ризиків.

80