Brand identity Zibra

Zibra — software development company Zibra запропонувала ринку нове рішення для роботи з 3D об’єктами в екосистемі Unity. В його основі лежить AI. Технологія дозволяє значно простіше та швидше оптимізувати графіку, ігрову фізику та генерувати високоваріативний 3D-вміст. Для Zibra це лише перші кроки, а для ринку геймдеву – новаторський продукт.

Задача

Ми мали розробити візуальну ідентичність бренду, наслідуючи дух продукту. На перших етапах здавалося, ніби варто орієнтуватися повністю на b2b. Проте бренд-сесії принесли свої плоди. На них ми зрозуміли, що розповсюдження окремих плагінів Zibra – це точка особистої взаємодії з 3D-дизайнерами та розробниками. Тому знання бренду часто розповсюджується на b2b через безпосередніх користувачів продуктів Zibra.

Ключова цінність

Стратегічні сесії також допомогли нам сформулювати ключову цінність бренду – розкрити потенціал 3D-розробки в іграх завдяки AI-технологіям.

Когось це захоплює, а когось лякає. Проте це нормально, адже такий інструмент здатний трансформувати сам процес розробки.

Концепція

Щоб підкреслити взаємодію «людина + машина», ми створили динамічну ідентичність бренду, створену завдяки машинному навчанню. Поєднання анімалізму та естетики штучного інтелекту – різкий, прозорий та трохи грубий образ.

Дизайн-практика

Динамічний шаблон Zibra був створений Генеративною змагальною мережею. За допомогою машинного навчання нейронна мережа обробила понад 500 шрифтів та впізнала їх відмінності. Так нейромережа самостійно створила ключовий образ для Zibra – динамічний перехід між усіма шрифтами, які вона вивчала. Ми впорядкували це в дизайн-систему, створивши універсальну основу для роботи з медіа.

Логотип

Кожний кадр динамічного патерну – це той самий логотип Zibra. Ви можете створити новий логотип самостійно: натиснути паузу в потрібний момент, і зберегти статичне зображення для використання на будь-якому носії.

2 кольори

Кольорова палітра разом з ідентичністю створюють графічний камуфляж та відсилають до анімалізму.

Шрифт

Типографіка Zibra складається з двох шрифтів. Перший – класичний гротеск, який зустрічається в більшості зразків, вивчених нейронною мережею. Другий був програмно трансформований. Це надало контурам незвичне накреслення, в якому жваво змішані дуги та прямі лінії.

Сайт

В рамках концепції ми були послідовними і в підході до дизайну веб-сторінок Zibra. В загальноприйняті патерни взаємодії з інтерфейсом ми додали незвичний типографічний стиль. Він став антиподом до практичного системного шрифтового рішення, до якого всі звикли. Сайт побудований без лінійного сторітелінгу – Zibra може легко змінювати розташування вікон з контентом в залежності від актуальних потреб. При цьому система сторінок не ставить наративних обмежень для додавання контенту: хоч фотографії з конфи, хоч запуск нового продукту.

Дизайн-система Zibra досить близька до магії. Але це магія коду.


3303