Бренд для освітнього проекту

Передісторія

Render.bar – міжнародна архвіз-компанія, що реалізовує масштабні проекти у всьому світі.

Команда має величезний досвід у сфері та досконале знання софту, і цим усім вони вирішили ділитися з тими, хто розпочинає кар‘єру в архвізі або хоче вдосконалювати вміння.

Дослідження

Навколо неймовірна кількість навчальних курсів про все на світі. Тому, аби добряче розібратися в ринку та навчальних практиках людей, ми пішли досліджувати.

Почали із самих Render.bar. Провели кілька сесій, щоб краще вивчити запит та дізнатися про стратегічні цілі команди.

Далі досліджували конкурентів: позиціювання, наповнення навчальних програм, тривалість, вартість тощо. Цей етап допоміг ще глибше пізнати ринковий контекст і “прикинути” точки диференціації.

Після цього ми провели глибинні інтерв‘ю із цільовою аудиторією та виокремили перші інсайти. Далі було вирішено йти у кількісне дослідження, щоб підтвердити їх або спростувати.


Разом із партнерами Gradus Research ми провели кількісне дослідження, у якому опитали 205 представників цільової аудиторії. У результаті ми отримали вже точну інформацію про:

  • оптимальну тривалість курсу, вартість та формат;
  • основні причини, через які люди кидають навчання до його завершення;
  • перевірили головні стимули до навчання та зрозуміли їх ієрархію;
  • що надихає завершувати курси;
  • критерії вибору курсів тощо.

Тепер ми бачили повну картину, але головне – мали підтверджений споживацький інсайт:

Я не хочу вчитися натискати кнопки у програмі, про це і так є купа безкоштовної інформації в неті.
Я хочу, щоб мене провели залаштунки професії і показали, як там все насправді працює: від початку проекту і брифування – до захисту перед замовником і формування портфоліо.

І ось так ми відобразили його у слогані:

Маke your career clear!Неймінг

Неймінг – це стратегічний інструмент комунікації. Тож розуміючи, що з часом школа архвізу може розростися до повноцінної академії творчих професій, ми шукали назву, яка не обмежуватиме будь-якого сценарію масштабування.

Praxis — англійське слово на позначення практики, що є головною відмінною пропозицією від конкурентів. Так, неймінг одразу говорить про головну фішку школи.

Візуальна метафора

Візуальною частиною бренду ми хотіли підсилити інсайт і яскраво його відобразити. Тож головним натхненням для нас стало скретч-покриття, за яким ховається важлива інформація.

Візуальною мовою ми говоримо про те, що завдяки навчанню студенти зможуть стерти шар невідомості і зазирнути всередину професії. Саме тому на віжуалах використовуємо багатошаровість і елементи “стертих” площин.

Логотип

Важливо було прокомунікувати, що курс проводять практики з Render.bar.

Тому за основу ми вирішили взяти існуюче лого компанії і лише додали елемент візуальної метафори – стерту площину, за якою ховається назва бренду.

Фірмові кольори

Ми обрали яскраві, майже неонові відтінки (маджента та салатовий), аби диференціюватися від технічних та стриманих курсів. Крім того ми хотіли відобразити емоційну складову навчання, відкриття чогось нового, додати вражень та натхнення.

Нейтральні білий та чорний кольори гармонізують загальну картину.

Айдентика

Ми створили декілька типів скретчу для зручного використання айдентики. Широкий скретч – для виділення коротких меседжів та маска в площині для зображень, де головну роль відіграє фото або візуалізація.

Айдентика побудована на чітких геометричних формах, які відтворюють шрифтову частину, а округлі лінійні скретчі пом’якшують загальну композицію.

P.S.

Ми віримо, що навчатися новому варто завжди. Тим більше зараз – аби реалізовувати свій потенціал та потенціал України на міжнародному ринку. Цим проектом ми найбільше хотіли надихнути людей пізнавати, запитувати, відкривати, не зупинятися. Дякуємо команді Render.bar за можливість створювати сміливі проекти і віримо, що найяскравіше – попереду.

2
342