Брендинг для компанії "Alpha Formula"

Для будівельних сумішей компанії "Alpha Formula" з секретною інноваційною формулою і брендинг має бути відповідний: не менш інноваційний та навіть трохи секретний.

Компанія «Альфа Формула» виробник сухих будівельних сумішей, яка використовує у виробництві секретні інноваційні технології та впроваджує новаторські теплоізоляційні технології в систему термомодернізації будівель та споруд. Основна мета компанії завжди бути на вершині розвитку та удосконалювати свою продукцію.

ЗАДАЧА

Перед нами стояла задача розробити логотип, фірмовий стиль та паковання для продукції. Для будівельних сумішей з секретною інноваційною формулою і брендинг має бути відповідний: не менш інноваційний та навіть трохи секретний.

РІШЕННЯ

Тож до брендингу Alpha Formula ми підійшли з усією притаманною нам серйозністю: дослідили, чи дійсно продукція, яку випускає компанія, саме така, як про неї говорять, а також — як взагалі покупці обирають ті чи інші суміші серед купи інших аналогів.

І тільки потім почали творити.

  • По-перше, за допомогою чіткої α (альфа) в логотипі одразу підкреслили, що Alpha Formula — дійсно лідери за якістю.
  • По-друге, обрали такі кольори, які би не були притаманними цій галузі і вигідно виділяли серед конкурентів та водночас не суперечили би характеру самої компанії та продукції.
  • По-третє, спростили споживачам процес пошуку і вибору, поділивши продукцію на 3 напрями (вологі, сухі й теплоізоляційні суміші) і пропрацювавши для кожного напряму свій характерний патерн.
  • Та по-четверте, віднайшли точки дотику різних напрямів і об’єднали їх у єдиному патерні тепер вже для всієї компанії.

РЕЗУЛЬТАТ

Логотип, візуальна айдентика, паковання, ділова документація, форма і, щонайголовніше, задоволений клієнт.

Follow us on Facebook & Instagram

Designed by Gra Agency in Kyiv

Executive Manager — Sergey Maksutenko

Art Director — Julia Beliaeva

Senior Designer — Lera Lesyk

Designer — Inna Mykhalska

1824