Брендинг Івано-Франківського національного медичного університету

Заснований у 1945 року. Налічує 6 факультетів, де навчаються понад 11.000 студентів та інтернів. В 2024 році, з обранням на посаду ректора Яцишина Романа Івановича, університет обрав новий вектор розвитку, який потребував оновлення брендингу.

ЗАВДАННЯ: створення нової, сучасної візуальної та вербальної комунікаційної стратегії ЗВО з абітурієнтами та студентами.

КОНЦЕПЦІЯ ДИЗАЙНУ

При створенні концепції дизайну логотипу для ІФНМУ було використано елементи та загальні риси гербу Івано-Франківська (місто базування ЗВО), щита (символ захисту), розкритої книга (символ знань), літер “і”, “Ф” та “М” (Івано-Франківськ та Медицина).

НОСІЇ БРЕНДУ

Одним з ключових моментів при створенні логотипу для нового бренду є те, щоб він був привабливим для цільової аудиторії. Щоб його, так би мовити, хотілося носити на собі. Таким чином люди, які будуть носити брендований одяг, стають носіями бреду, рекламуючи його на загал.

ВІЗУАЛІЗАЦІЇ

Для того, щоб продемонструвати, як буде виглядати нова айдентика, ми створили візуалізації того, як буде виглядати новий логотип на одязі, чашках, значках та інших рекламних носіях.

ДИЗАЙН РЕКЛАМИ

Для привернення уваги цільової аудиторії ми розробили слоган та креативну рекламу. Макет містить мінімум графічних елементів та тексту, проте несе багато вербальних та невербальних сенсів:

  • метафоричне порівняння професії лікаря з роботою супергероя, який рятує світ від загроз;
  • підняті вгору два великі пальці є загальновизнаним жестом, що символізує схвалення;
  • слоган транслює вербальний посил про те, що всі, хто вчиться і навчався в ІФНМУ — герої.

КОРПОРАТИВНИЙ СТИЛЬ

Після оновлення логотипу були розроблені нові елементи корпоративного стилю (візитки персоналу, фірмові бланки, ручки тощо).

51