Брендинг ЖК «Hello House»

Іноді, щоб справити позитивне перше враження, достатньо сказати «привіт». Навіть, якщо ти не зовсім людина, а новий забудовник, який розпочинає продажі свого першого проекту. Так з’явився Hello House від Nice Development, для якого ми створили назву, візуальний стиль та комунікаційні матеріали, щоб привітатися з майбутнімі мешканцями житлового комплексу.

Лого – це стилізоване поєднання форми планування квартири і графеми літери «H». Двері на нашому плануванні відчинені, так само, як і ми відкриті для всіх.

Наш знак став основою центрального елемента айдентики, рамкою для комунікаційних сюжетів, головним ідентифікатором та образом бренду. Спокійний синій колір викликає почуття надійності, затишку та спокою. Разом з типографікою та простою дизайн-системою, візуальний стиль «Hello House» став виразним та акцентним інструментом для вдалого запуску і реалізації проекту.

Разом з лого основного проекту житлового комплексу, ми розробили гнучку графічну систему знаків для потенційних майбутніх проектів забудовника. Вона побудована на принципі поєднання образу планування та стилізації перших літер назв проектів. Усі знаки будуються за спільною модульною системою із використанням пропорцій золотого перетину.


1380