Burda Media Influencer для Colgate

Агентство Burda Media Influencer і українське видання Marie Claire реалізували для бренду Colgate надихаючу рекламну кампанію #продовжуйусміхатися. Вона стала яскравим продовженням глобального маніфесту і одночасно соціального проєкту Colgate Equity.

Надихаюча рекламна кампанія з інфлюенсерами.

Історії людей, які йдуть по життю з посмішкою і досягають цілей

Агентство Burda Media Influencer і українське видання Marie Claire реалізували для бренду Colgate надихаючу рекламну кампанію #продовжуйусміхатися в українському діджиталі. Вона стала яскравим продовженням глобального маніфесту і одночасно соціального проєкту Colgate Equity.

Щоб не трапилось у житті, продовжуй усміхатися!

Цілі та задачі

У Colgate щиро вірять, що в нинішньому мінливому світі вкрай важливо зберегти силу духу, віру в себе й оптимізм. І які б труднощі не виникали на нашому життєвому шляху, подолати їх допоможе щира посмішка.

В основу нової іміджевої кампанії, що охопила Литву, Словаччину, Болгарію, ПАР, Азербайджан та ряд інших країн, лягли історії реальних людей, які не падають духом і впевнено рухаються до своєї мети з посмішкою на обличчі.

Так, протягом 2020 року в рамках масштабної рекламної кампанії сильні духом люди посміхалися з екранів телевізорів і сторінок журналів, подаючи всім приклад. Стояло завдання продовжити на українському ринку глобальний проєкт Equity, основна ідея якого — з внутрішньою силою і посмішкою труднощі і стереотипи переборні.

Ідея і рішення

«Ніщо так не надихає і не мотивує, як історії реальних людей, які добилися успіхів, незважаючи ні на що», — подумали ми. І запропонували ідею — провести в соціальних медіа кампанію з інфлюенсерамі. З тими, кого ми часто читаємо в Instagram і ким захоплюємося. З тими, хто не здається, хто долає всі стереотипи і упередження і, незважаючи ні на що, йде вперед і живе за принципом #ПродовжуйУсміхатися. Справжні живі історії.

Телеведуча Валентина Хамайко розповіла своїм підписникам в Instagram про свій переломний момент. Про те, як одного разу втратила себе. Про те, як мамі поставили важкий діагноз. Про те, як повернулася на роботу після чотирьох років перерви. Про те, як дала собі слово:

«Якби важко зараз мені не було, я буду усміхатись! І я тримала обіцянку!».

Блогер Аліса Ілієва по собі знає, що «шлях до цілей часто проходить через складності, перешкоди і відсутність підтримки з боку». У розвиток своєї справи вона вкладала всі сили і ресурси, хоча часто чула скепсис. Але не здалася і продовжила свій шлях — до успіху. Незважаючи ні на що.

Бізнес-вумен, власниця мережі закладів східної кухні і блогер Тетяна Пренткович зізналася, що свого часу пройшла через бізнес-булінг, який, як їй здавалося, «просто повільно вбиває з середини». Замість того, щоб плакати в момент відчаю, вона сміялася. «Кожне зростання — через кризу», — говорить вона.

Паралельно на сайті українського видання Marie Claire (marieclaire.ua) було створено спецпроєкт із залученням знаменитостей і лідерів думки.

Анна Різатдінова, Світлана Тарабарова, Нікіта Добринін, Валентина Хамайко, Тетяна Прентковіч, Анна Саліванчук, Аліса Ілієва — кожен розповів свою історію і кожен достойний бути #ГеройУсмішкі. 

Візуалізація і акцент на головному

Colgatе, слідуючи світовим трендам, підтримує помірність в рекламних публікаціях, вважаючи за краще акцентувати увагу на головному — темі проєкту. Тому візуальним контентом в даній кампанії було портретне фото, на якому зображений герой з відкритою посмішкою. Без імплементації будь-якої реклами конкретної продукції бренду.

Важливим атрибутом став червоний колір, який асоціюється з фірмовим кольором Colgatе. Він став об'єднуючим. Як основний посил кожної одиниці контенту — оптимізм, віра в себе і в інших людей, підтримка, успіх, незважаючи на труднощі і сумніви, досягнення своїх цілей.

Такий мікс особистостей, акцент на важливому меседжі при помірності прояву бренду, щирість блогерів дали результат одразу.

Результат кампанії

В цілому участь у проєкті взяли 13 відомих особистостей, на кожного з яких підписані від 150 тис. фоловерів. Вони охоче ділилися своїми історіями #продовжуйусміхатися на сторінках в Instagram, які також ретранслювалися на порталі і в соціальних профілях Marie Claire.

Індекс залучення аудиторії (ERR) склав 17%, тональність відгуків — виключно позитивна.

Загальне охоплення проєкту — 3,5 млн. користувачів, загальна кількість переглядів сторінок проєкту — 4 млн.

Проєкт тривав один місяць.

3002