Чікс! і наївся. Брендинг нового курячого снеку від виробника Нашої Ряби

Як переконати аудиторію, що курячі чіпси — це не лише снек до пива. Брендинг та дизайн паковання РябChick від креативного бюро Naked

РябChick — це тонесенькі шматочки курячого філе в соєвому соусі, висушені до хрусту. Це новий снек для українського ринку. Нагадує м'ясні джеркі, але корисніший та безпечний навіть для дітей. Бо використовує менше солі та сушиться за більшої температури. До того ж він хрусткий, як справжні чіпси.

Позиціонування

РябChick має 81гр білку на 100гр продукту та містить мало калорій, тому він підходить і як снек і як поживний перекус.  Він хрусткий, як чіпси, але без вуглеводів і без фритюру. Але українці звикли сприймати сушене м'ясо лише як закуску до пива. Тому ми вирішили позиціонувати продукт не як закуску під пиво, а як низькокалорійний перекус. 

Для того, щоб зрозуміліше відділити продукт від звичної категорії пивних снеків ми вигадали для нього свою підкатегорію — "Курячіпси". Це як чіпси, але з натурального курячого філе.

Логотип 

Слоган
Логотип курячою лапкою з курячою лапкою

Ми задизайнили новий логотип так, ніби "курка лапою написала", бо характер РябСhick'а енергійний та вічно поспішаючий.

Персонаж

З такою назвою як РябChick було би нелогічно не зробити фірмового персонажа Рябчика. Тому ми його зробили.

РябChick — за

Рябчик доповнює бренд та передає цінностісті продукту. Він завжди на бігу, але не париться. Тож він заряджає енергією всіх, хто постійно кудись поспішають, не встигають перекусити, або хочуть хрумати щось ЗОЖне. 

Паковання

Паковання, це перше і найголовніше, що допоможе нам пояснити переваги продукту потрібній аудиторії. В супермаркетах він скоріше за все стоятиме поруч з джеркі, тому для нас важливо було візуально відбудуватися від них.

Паковання і продукт

Дизайн код бренду — енергійний та динамічний. І ми це передаємо не менш динамічною композицією паковання та жовтим, як курячий жовток, фірмовим кольором. Більше того, курка — продукт, для аудиторії, звичний та не дорогий. Тому РябChick має виглядати не дорого та емоційно доступно

Англомовна адаптація


Деталі паковання
РябChick відпочиває


Візуальні комунікації

В комунікаціях бренду ми продовжили пояснювати українцям, що курячіпси можна їсти не тільки з пивом.

Комунікації, коли вже стомився до вечора
Комунікації коли варто вже відкласти телефон

Зроблено в бюро Naked в 2020 році. Шукайте РябChick`а на полицях маркетів! І нам пишіть де бачили.

7722