Чому KFC - американський бренд з українською душею та до чого тут художниці сестри Фельдман?

Для українського KFC липень розпочався виходом нової комунікаційної кампанії, що розповідає про те, як KFC з 2012 року з американця поступово перетворювався на українця. Так би мовити, лагідна українізація почалася раніше за мейнстрім)

Певно, всі знають, що таке франшиза та як вона працює. В більшості випадків бізнес переймає всі ключові підходи, слогани, айдентику, стиль комунікації, матеріали та продукти й залишається вірним, так званому, головному офісу. Компанія KFC Україна в цьому плані набагато більш автономна, тож взяла найкраще з американської франшизи та додала те, що є тільки у нас в країні, щоб стати ще краще і смакувати неповторно, по-українськи. 

Завдання

Задача агенції креативного маркетингу Айділерс полягала в тому, щоб показати цінність бренду KFC для України. Цінність в наданні робочих місць для українців, податках до держбюджету, українських благодійних кампаній. Та в цілому більшість закордонних брендів несуть ту саму цінність. То в чому ж перевага KFC? 

Ресьорч

Під час ресьорчу зрозуміли наступне – більшість відвідувачів ресторану вважають, що всі продукти у ресторани KFC доставляють з-за кордону. А коли дізнавались, що майже вся продукція збирається з різних куточків України, то дивувались та казали: "Це круто! Тепер зрозуміло чому саме тут настільки смачно". Саме цей меседж було вирішено донести до цільової аудиторії.

Так з’явилась ідея присвятити кампанію ідеальному поєднанню традиційного рецепту KFC з Кентуккі та українських якісних продуктів. 

Що зробили?

Рекламну кампанію 360 з головним меседжем “KFC.Україна ідеальне поєднання”.

Айділерс створили анімаційний ролик за допомогою технології zoom art - де кожен наступний кадр ролику знаходиться всередині попереднього. Таким чином, ідеальне поєднання було підкреслено і тут. Для створення візуалу запросили стріт-арт-художниць сестер Фельдман - це саме вони зобразили квітки, що стали основою останнього дизайну вітрин ЦУМу, прикрасили українські міста містичними мотанками-оберегами, створили мурал Grow in Freedom у Брюсселі та сколихнули соціальні мережі своїм дизайном українських карт Таро на всі випадки життя. 

Також Айділерс використали елемент гейміфікації в кампанії у вигляді інтерактиву з відвідувачами. Було розроблено сайт-гру. При підключені до Wi-Fi в будь-якому ресторані KFC відвідувач потрапляє на сайт, де може сам пограти у zoom art гру. Після її проходження кожен отримує смачну нагороду. Такий прийом було використано для охоплення більш широкої аудиторії.

Наразі інфлюєнс-маркетинг відіграє дуже велику роль в поширенні продукту та його продажах, тому залучилися підтримкою кампанії блогерами в TikTok та Instagram.

Команда проєкту:

Агенція креативного маркетингу Айділерс

Креативний СЕО – Вадим Гордєєв

Креативний директор – Олег Свищ

Артдиректор – Веніамін Крижанівський

Стратеги – Роман Зотов, Дмитро Шевченко

Копірайтер – Володимир Олещенко


Продакшн idealers:

Режисер/моушен: Сашко Святський

Художниці: Сестри Фельдман

4ears саунд продакшен

1922