Delta Design для «Агропросперіс»: квітка-оберіг на цілий рік

Що незвичайного можна зробити, якщо замовнику потрібні роздатні матеріали для виставки, і цей замовник — великий сільськогосподарський холдинг?

Додамо до брифу особливостей: виставка міжнародна, в Китаї, й презентувати «Агропросперіс» потрібно не тільки змістовно, а ще цікаво й трохи езотерично, бо у Піднебесній таке подобається.

Шлях до ідеї

Шлях до нестандартного рішення починався з типового підґрунтя:

Мають бути інфографіка, діаграми та цифри, бо це переконливо про бізнес.

Хай буде календар, бо це корисна річ.

Обираємо форму соняшника — одного з символів України та важливої агрономічної культури.

Нам сподобалось цікаве перехрестя змістів: холдинг «Агропросперіс» працює в Чорноморському регіоні, тож логотип у нього має вигляд зеленого кита й водночас схожий за формою на пелюстку соняха.

Так виникла ідея календаря-квітки з 12 пелюсток.

Як реалізували

Оскільки у нас йдеться про соняшник, то незвичайним зернятком стало рішення зробити календар рухливим: окремо вирубані з цупкого паперу пелюстки об’єднуються рухливим болтом. Тож розгорнутий календар має діаметр 450 мм, а згорнутим зручно вкладається у довгий конверт (210х105 мм).

Наша презентаційна квітка двостороння: на біло-зеленій стороні розташована інформація про діяльність холдингу. Інший бік — яскраво-жовта пелюстка із календарною сіткою на один з 12 місяців 2020 року. Та сектор серцевини, де ми замість насіння розташували яскравий орнамент за українськими мотивами, закодувавши в ньому обереги на щастя, багатство та удачу.

Щоб календар тримався докупи, на пелюстках передбачили прорізи, а посередині серцевини — отвір, щоб вішати на стіну.

Так і з’явилась промовиста квітка-оберіг — із вигадливого конструктиву, езотеричних змістів та цілком земної праці українців.

627