Діджитал кампанія «Машина часу» для акційного продукту

UKRSIBBANK робить фінансове життя клієнтів максимально надійним, а Skykillers про це максимально ефективно розповідаємо через діджитал-стратегії та унікального контенту з експертами

UKRSIBBANK

UKRSIBBANK — український банк, що був заснований ще у 1990 році та зараз входить до десятки найбільших в Україні.


Задача

UKRSIBBANK створив ініціативу по підтримці українського бізнесу. Основна акційна пропозиція — повернення клієнту різниці між обмінним курсом UKRSIBBANK і найкращим для клієнта курсу НБУ за три дні: вчора-сьогодні-завтра. Тобто зробити фінансове життя клієнтів максимально безпечним та надійним. До нас прийшли з задачею ефективно розповісти про це.

Вирішення

В ході проєкту було розроблено платформу у вигляді лендінгу. Ми запросили до співпраці експертів для створення контенту, щоб посилити його вагомість та силу слова бренду. Для оптимізації роботи з платним трафіком та закупівлі лідів ми запустили і протестували контент з метою визначити інтерес до нього і конвертувати в продукт.

Реалізація

Весь контент розділили на 3 типи:

  1. статті
  2. лайфхаки
  3. джерела

Для залучення лідів використовували банерну кампанію у мережі GDN


Результати

У результаті кампанії ми отримали необхідну кількість лідів та заявок. Але головне — підтвердили гіпотезу, що для малого та середнього бізнесів контент має відгук та попит серед цільової аудиторії. Найбільш популярними тематиками були: експорт, імпорт, запуск бізнесу (помилки), пошук нових ринків.

Включення справжніх експертів до подібних тем у створенні контенту підсилює його залученість, що дає можливість оптимізувати її вартість для нових клієнтів.


3396