Диви, яке Garne

Креативне агентство mirrolab розробило нову айдентику для торгової марки одягу

Garne – український інтернет-магазин одягу, який вже встиг стати виробником, торговою маркою і навіть брендом. Попередня айдентика вже не відповідала новій позиції – створювати стильний, а не повсякденний образ молодої жінки. 

Завдання

Головне завдання нової айдентики – показати, що це вже не лише інтернет-магазин, а цілісна торгова марка із власною лінійкою одягу. Тобто візуальний стиль має розкрити Garne як бренд.

Друга ціль – відтворити відчуття гордості. Якщо ти в Garne – ти пишаєшся цим. Це ніби постулат цільової, на яку орієнтувалось агентство. Команда, яка працювала над айдентикою знайшла елемент, який формуватиме таке враження.

Рішення

Це – рамка гордості. Коли ми пишаємося кимось або чимось, часто поміщаємо це у рамку. Диплом, сертифікат, грамота, сімейні фото, колекція метеликів під склом, близька людина, працівник місяця, гордість компанії. Люди хочуть, щоб їх гордість побачили інші, сфокусувати на ній увагу. Рамка стала інструментом такого виділення.

Агентство mirrolab перетворило рамку у гнучкий динамічний елемент айдентики, який об’єднує усі носії фірмового стилю та показує, що носити гордо у цьому сезоні на різних форматах комунікації.

Щоб зберегти зв’язок з лояльними клієнтами, лишили асоційований з Garne оранжевий колір як основний.

Сам логотип переосмислили повністю. Тепер це стильна типографіка з унікальним шрифтовим накресленням. 

Логотип може використовуватися як самостійно, так і в поєднанні з основним графічним елементом – динамічною рамкою. Разом вони утворюють композицію у формі літери «G».

А що у твоїй рамці гордості?


Результат

Нова айдентика торгової марки – гнучка, адаптовується під різні матеріали, також виконує своє завдання. Візуальний стиль розкрив Garne як бренд.

Розроблений гайдлайн дає можливість без проблем користуватись самостійно. 

1787