Дизайн для екологічного бренду BROLLY Organic Food

Комплексний підхід до створення яскравого бренду органічного харчування BROLLY Organic Food від True branding buro.

Знайомство з клієнтом

BROLLY Organic Food - це бренд з чистою екологічною ідеологією. Вірить в етичне виробництво продуктів харчування і гарантує відсутність шкідливих хімічних речовин або консервантів. Адже корисні страви можуть бути і смачними, і гарними.

Бренд звернувся до True branding buro і перед нами постало завдання створити дизайн бренду, а саме:

  • редизайн логотипу;
  • створення фірмового стилю;
  • розробка сайту;
  • створення дизайну для SKU торгової марки.

Важливо зауважити, що вся продукція реалізується на ринку Арабських Еміратів.

Робота з любов’ю

Першочергове завдання - редизайн логотипу. Адже саме лого - є ключовим елементом, який фігурує на всіх елементах фірмового стилю, сайті та упаковках.

Клієнту було представлено 3 оновлені концепти, які зберігали основну ідею бренду. Вибір був зроблений на користь другого варіанту. Де був використаний символ парасольки у поєднанні з літерою L. Крім того, півколо символізує сонце, яке дає життя всьому живому.

Наступним етапом стало розробка фірмового стилю. Головними кольорами було обрано жовтий, зелений та чорний. Таке поєднання гармонійно виглядає не тільки в лого, але й на упаковках та мерчах.

Робота над сайтом та упаковками почалась паралельно. Тому почнемо з упаковок.

Наразі вже створено та затверджено декілька упаковок для продукції BROLLY Organic Food, а саме: соняшникова олія, кукурудзяна мука, насіння соняшника, заморожені равлики, трав’яний та квітковий чай, курячі яйця, вівсянка, арахіс.

Всі упаковки витримані в єдиній стилістиці. Головна мета - донести до потенційних покупців, що всі продукти органічні та вирощуються тільки натуральним способом.

Кожна упаковка “розбавлена” ілюстрацією, яка акцентує увагу на продукції. Наприклад, для олії було обрано соняшник, а для вівсянки - колос вівса. Більшість “акцентів” зображені у вигляді акварельного малюнку, як символ дружелюбності та відкритості бренду. У деяких упаковках був симбіоз з графічними елементами, як натяк на традиції та натуральність.

Переваги та показники були відображені за допомогою типографіки та схематичних малюнків. Таким чином, упаковки вийшли стильними, лаконічними та легкими для сприйняття.


Що ж з сайтом? Наразі, робота вже завершена. Дизайн виконаний згідно фірмового стилю, з використанням головних корпоративних кольорів та елементів. Були використані м’які органічні форми, як натяк на лояльність до клієнтів та екологічне виробництво товарів. Зручне зрозуміле меню, тільки найнеобхідніша інформація та мінімум елементів, роблять сайт “легким”, стильним та дійсно інформативним. Таким чином, потенційний клієнт бачить головне відразу.Брендинг - справа не легка, але захоплююча

В результаті проект вийшов крутим. Наразі BROLLY Organic Food має стильний лаконічний лого та фірмовий стиль, які повністю передають головну місію та цілі бренда. Сучасний, зручний сайт, на якому можна ознайомитись з необхідною інформацію. Та неймовірні упаковки, які тільки підкреслюють якість та корисність товару. 

2253