Дизайн логотипу, айдентики та розробка сайту для Nenia Jewelry

Nenia — це особливий бренд ювелірних виробів. Вони першими створили прикраси для мам із фігурками дітей. Це прикраси, які допомагають відчути на дотик найтепліші почуття.

Про проект

Відбулася зміна належності бренду та його новий вихід на ринок. І тут в гру вступили ми. Аби цілковито переосмислити бренд, наша команда створила новий, унікальний продукт, без опори на стару айдентику.

Лого та айдентика

Ми хотіли створити логотип, який захоплює увагу, впізнаваний і в той же час простий. Тут в нагоді прийшовся готичний шрифт — вдалося поєднати свободу дизайнерських рішень та легкість загального візуалу. Ми не любимо перенавантажувати його айдентикою.

Маскот

Символ бренду має бути всеосяжним і водночас не громіздким. А ще — транслювати одразу три сенси: теплоту дитинства, вислів ‘діти – квіти життя’ та сонячну атмосферу материнства.

Отже ми поєднуємо форми, які вже використовує бренд в своїх виробах з новим сенсовним навантаженням і отримуємо бренд-маскота. Це і є новий символ бренду.

Лінія

Промовистим елементом бренд-айдентики стає лінія. Вона символізує два рівні тяглості: безперервність кола браслета та безперервність любові в родині.

Посібник стилю

І, звісно, ми не просто розробили впізнавану айдентику. А створили посібник фірмового стилю. Тепер бренд може легко дотримуватись єдиних стандартів в комунікаціях, як у віртуальному, так і в фізичному просторах.

Розробка сайту

Ми створили репрезентативний сайт з елементами мигазину та конструктором індивідуальних браслетів. Дизайн проговорює ключові асоціативні характеристики бренду: ніжність та чутливість. А окрім цього — сайт швидко працює, що дуже важливо, адже на сайті є продаж товарів.

Каталог готових браслетів

В дизайні наша команда орієнтується на користувача. Тому робимо максимально юзероцентричний інтерфейс. Важлива складова сайту з прикрасами — каталог виробів. Його ми зробили інтуїтивним та мінімалістичним, адже це не класичний онлайн магазин.

Обрати необхідні фільтри: тип фігурки, колір золота, коштовний камінь чи колекцію — справа кількох кліків.

Конструктор браслетів

Ця фіча підтверджує образ бренду, як авангардного серед інших ювелірних компаній. Користувачі можуть зібрати кастомізовану прикрасу, самостійно обравши колір золота, тип фігурок, колір каміння та гравіювання.

На перший погляд виглядає складно? Тому кожен етап створення браслету супроводжують підказки. Такий процес навіть трохи схожий на гру — простий і захопливий.

Результати

За три місяці роботи, ми втілили в дизайні основні риси бренду Nenia Jewelry. Nenia — першопроходці. Це резонує з нами. Революційність бренду отримала органічне продовження в онлайн-магазині та бренд-айдентиці.

Ми створили промовистий і багатозмістовний логотип, розробили швидкодіний сайт із зручним конструктором індивідуальних прикрас та структурованим каталогом. Візію продукту ми продовжили в бренд-айдентиці. Шрифт, кольори і графічні елементи промовляють до користувача. І звісно, як же без посібника стилю. За допомогою нього дизайн стає інструментом маркетингу. Його легко адаптувати під будь-яку комунікаційну роль.

Посилання

Живий сайт: nenia.jewelry   Більше наших робіт: goodface.agency/work

4
2079