Дотепна реклама для серйозного продукту: Doris Advertising для SPOKK — сервісу страхування чотирилапих

SPOKK — український стартап зі «страхування в смартфоні». Щоб без черг, паперів і відділень — виключно онлайн можна було кількома кліками отримати і страховку, і виплати.

Завдання

Наразі SPOKK запустив свою першу і водночас унікальну для України послугу — іншуринг домашніх улюбленців.

Нашим завданням було сформувати креативну платформу й презентувати новий продукт цільовій аудиторії.

Рішення

Аби визначити напрямок, у якому ефективно буде комунікувати новий сервіс, ми вирішили для початку повивчати тему страхування. Більшість українців ставиться до цього упереджено, тож нам було цікаво: а що ж керує тими, хто купує страхові поліси? 

Дослідницький бекграунд

Інформаційні «розкопки» привели нас до того, що вся справа у страху. Страх перед небезпекою — ось що початково визначає бажання й потребу застрахуватися.

Подумайте: автівки страхують не тільки тому, що це обов’язково, а й тому що раптом невдало припаркуєшся. А в подорож без страховки? Така собі ідея: хтозна, що за отруйні створіння там водяться.

Зі страховкою ж — в усіх цих ситуаціях замість страху ми здобуваємо психологічний комфорт. Інакше кажучи — спокій. Це намбер ван, що мотивує придбати поліс.

Креативна платформа 

На фоні таких досліджень і висновків ми зрозуміли: дійсно, власник не захистить Мурка від бажання засунути лапу поміж батарей і заробити собі вивих. Але якщо в нього буде страховка, читай — фінансова підтримка, то принаймні у випадку халепи він буде за нього спокійним.

І тут усе зійшлося: SPOKK — це відсилка до сленгового «спок», що від «спокій», «спокійність». Тож сумнівів не залишилося — саме на цій території ми й вирішили просувати новий сервіс: SPOKK — страхування, що відповідає за твій спокій.

Комунікацію підкріпив слоган «Будь спок за свого чотирилапого», в який ми навмисне інтегрували [спок], щоб глибше прокачувати бренд на заявленій території і ширше працювати на впізнаваність.

Дотепна реклама про серйозне

У рекламному відеоролику ми адаптували меседж під різні посили й показали муд випадків, від яких реально страхує SPOKK.

Однак це не ті кадри, що лякають! :) Розвиваючи концепцію спокою, ми створили кумедні сюжети. У них власники точно впізнаватимуть своїх бешкетників, які ким тільки не бувають: то дослідники, то супергерої, то гуррррмани…

У такому ж ключі виконані й віжуали: кожен із них — це дотепний натяк на неприємну ситуацію, яка може трапитися із чотирилапим.

Створивши жартівливу рекламу для серйозної послуги, ми також додатково спрацювали на формування довіри й відкритості і до нового сервісу, і до страхування загалом.

3429