Дружній ребрендинг магазину гаджетів MTA

Ребрендинг MTA – мережі магазинів та інтернет-магазину персональної цифрової техніки та аксесуарів.

Клієнт

MTA — це магазин, де завжди готові допомогти з технікою. Обирайте, де вам зручніше: онлайн чи офлайн в одному з 19 магазинів у Києві, Львові або Чернівцях.

Завдання

Агентство mirrolab працювало над ребрендингом MTA за всіма канонами: зробили конкурентний аналіз, придумали новий слоган, оновили айдентику та розробили цілу дизайн-систему для онлайн- та офлайн-комунікацій.  

Результат 

Було створено головного персонажа бренду MTA – Помічник. Він розуміється у гаджетах та завжди готовий прийти на допомогу. Помічник живе у світі техніки. Він — дружній експерт і винахідливий експериментатор, який допомагає покупцям подружитися з технікою — підсвічує потрібний продукт, оновлення, пропозиції, показує переваги та слабкі сторони, підказує, як знайти кращу ціну.

Помічник уособлює консультантів магазину, де кожен — вірний друг, який все підкаже й покаже.
Цю щирість і приязність розкрили у слогані «Дружимо технікою». Бо техніка — це мова нашої дружби. Бо техніка — це наша спільна зацікавленість. Бо техніка — це врешті решт спосіб стати хорошими друзями! 

Логотип теж оновився — тепер він складається зі знаку та унікального шрифтового накреслення. 

Щоб комунікація бренд-персонажа була більш живою, намалювали для нього серію емоцій, які допомагають комунікувати повідомлення.

Яскраві піксельні іконки підкреслюють ідею бренду та роблять його більш фановим, ігровим, приємним.

В креативному агентстві mirrolab осучаснили базовий синій колір МТА та додали кілька акцентних кольорів для цінників, іконок та різних підказок. Вони можуть змінювати своє положення, літати у повітрі чи миготіти.

Також було розроблено масштабний та зрозумілий дизайн-гайд з усіма правилами, принципами, орієнтирами та вказівками з використання логотипу, кольорів, типографіки та всіх інших елементів дизайну. 

«Усвідомлюючи необхідність ребрендингу ми розпочали пошук агентства, яке б змогло передати всю суть бренду, наших цінностей та переваг нашого сервісу для клієнта.

Ми поставили за ціль отримати новий логотип, який відображуватиме сферу діяльності, наші дружні взаємовідносини з клієнтами, транслюватиме сімейні цінності, а також буде адаптивним для різних напрямків бізнесу – офлайн-магазини, інтернет-магазин, сервісні центри та В2В напрямок. 

Агентству mirrolab вдалося створити персонажа, за допомогою якого ми комунікуємо з нашими існуючими та потенційними клієнтами та який виділяє нас серед інших магазинів техніки. А новий слоган «дружимо технікою» передає наші цінності та підхід до кожного клієнта. Як і в кожному творчому процесі, у нас були розбіжності в поглядах, проте в процесі нашої співпраці вся команда mirrolab прислуховувалась до нас, наших побажань та нашого бачення. В результаті нам вдалося створити нову, свіжу подачу вже традиційного бренду, який більше 20 років на ринку.

Це однозначно ще один достойний кейс в роботі агентства, а також новий задоволений клієнт», — Марія Скрипа – менеджер з розвитку МТА.

3394