Етикетка та упаковка для «Микулинецького віскі»

Історія про те, як створювалася упаковка для першого українського віскі.

З чого все почалося

З 2008 року компанія ТОВ «Микулинецький Бровар» виготовляє перше українське односолодове віскі з власного солоду. Після подвійної дистиляції середня фракція заливається у дубові бочки з-під вина для дозрівання, що надає напою витонченого, унікального смаку.

Цьогоріч компанія розливає віскі 10-річної витримки, відповідно для такого шляхетного напою потрібен особливий дизайн. Компанія звернулася до нас із завданням розробити візуальне представлення для двох видів віскі, що різняться міцністю та насиченістю смаку. 

Витримане українське віскі — це новий продукт для ринку, тож етикетка та упаковка мали відобразити ремісниче походження напою, його справжність, а також викликати відчуття довіри у споживачів.


Ми мали створити дизайн, якому повірять

Витримане українське віскі – це новий продукт для ринку, тож етикетка та упаковка мали відобразити його якість і шляхетність, що може конкурувати із відомими брендами. Крім того, ми мали підкреслити ремісниче походження Микулинецького віскі, його справжність та чесний смак.

Перш за все, ми проаналізували дизайн етикеток та упаковок знаних виробників віскі і віднайшли певні схожості – своєрідні дизайн-прийоми, що вже сформували певну класику. Тому, аби завоювати довіру споживачів з першого погляду, ми вирішили працювати у напрямку традиційного дизайну, що гармонійно виглядав би на полицях поруч із відомими світовими брендами віскі.

Для обох видів віскі ми обрали спільну кольорову гаму, а використовуючи різний баланс барв, нам вдалося диференціювати напої у межах однієї лінійки.


Віскі «Микулин»

Це віскі міцністю 40%, що має шляхетний, м’який смак. У лінійці воно представлене як делікатніше, тому для нього ми обрали світлу основу із акцентами фірмового зеленого кольору «Микулинецького бровара». Лакування окремих елементів етикетки акцентує увагу на важливих елементах, а також створює приємне тактильне відчуття. Тубус для пляшки виконаний із фактурного, приємного на дотик паперу із тисненням, а його дизайн довершує етикетку.

На задній частині упаковки ми розмістили інформацію про процес виготовлення віскі «Микулин» та доповнили її ілюстраціями у стилі гравюри, щоб підкреслити ремісниче походження напою та його справжність.


«Микулинецьке віскі»

Цей напій міцністю 43% має насичений, виразний смак, тому для його представлення ми обрали насичений зелений колір, що доповнюється золотистими акцентами та фактурною ламінацією. Упаковка виготовлена у тому ж стилі з цупкого ламінованого паперу, матова текстура якого підкреслює вишуканість напою та приємно відчувається в руках.


Р.S.

Продаж віскі стартував декілька днів тому, тож наша команда з нетерпінням очікує на реакцію широкої аудиторії. Але ми віримо, що українське віскі стане хорошою конкуренцією для закордонних брендів і наш дизайн цьому посприяє. А поки що заохочуємо до дегустації Микулинецького віскі, щоби під смачний напій порозглядати і помацати етикетки і упаковки.

4612