Фантастична гастрономічна подорож: креативна кампанія «ВАРТО» для ТМ «На здоров’я»

Поживні та водночас легкі, смачні та ніжні… ТМ «На здоров’я» випустила три нові йогурти — «Болгарія», «Греція» і «Туреччина». А команда агенції комунікацій «ВАРТО» створила для цього лончу креативну кампанію, щоб залучити якомога більше українців до культури споживання йогуртів.

Задача

Запуск нового продукту — це завжди дуже важливий крок для наших клієнтів. До того ж один з йогуртів, «Болгарія», є абсолютно унікальним — такого продукту на українському ринку раніше не було. Тож для цього запиту потрібна дійсно унікальна, масштабна, активна і яскрава кампанія.

Ідея

Насправді ми одразу визначилися з інструментом — блогерська кампанія. Адже з досвіду попередніх кейсів знаємо, що це швидке, дієве та ефективне рішення для наших клієнтів. Для пошуків ідеального формату та подачі продукту увімкнули креатив на максимум: зробили динамічний брейншторм в команді та навіть годинку дискусії з ChatGPT.

Просто красивої картинки було б недостатньо — крутий продукт потребує крутого рішення. І ми його знайшли!

Інсайт «ВАРТО»

Ми вирішили показати споживачам, що за новинками ТМ «На здоров’я» стоїть ціла культура споживання йогуртів, яка різниться в кожній з представлених країн.

Турецька яєшня чилбір, болгарський холодний суп таратор, грецька мусака, і ще безліч-безліч смачних та колоритних страв — нові йогурти ТМ «На здоров’я» відкрили для українців безмежний простір для гастрономічних експериментів

Рішення

Роботу з інфлюенсерами команда «ВАРТО» завжди починає з уважного дослідження. Ми не обираємо блогерів з власних уподобань чи рекомендацій — використовуємо спеціальні програми, аналізуємо залученість аудиторії, охоплення та взаємодії зі сторінкою блогерів. Досліджуємо контент, який публікувався до цього. Адже збіг цінностей та стилю життя, який пропагують інфлюенсери, з цінностями бренду є надважливим для реалізації ефективної кампанії.

Для кампанії з йогуртами ТМ «На здоров’я» ми сформували дві групи блогерів: нано- й мікроблогери та мільйонники. І для кожної групи розробили той формат, який отримає найкращі відгуки та залученість їхньої аудиторії.

Мільйонники Влад Шевченко, Анастасія Гонцул, Христина Хрипта, Ольга Мартиновська та Олена Мандзюк прорекламували три нових продукти в Instagram та TikTok. Їхні підписники дізналися, з чим можна поєднувати йогурт, як підкреслити й розкрити його смак і, навпаки, як за допомогою цього продукту надати їжі інших відтінків та урізноманітнити звичний раціон.

Блогери представили легкі літні перекуси, а також інстаграмно-красиві та ЗОЖні страви. Смузі, десерти, каші, салати, врапи з лавашем, овочі на пару, тушковані вертуни з поливками та заправками на основі йогурту… 

Ці апетитні Reels спонукали українців спробувати запропоновані продукти й поекспериментувати з новими смаками й текстурами.

А мікро- та наноблогери у межах рекламної кампанії отримали сюрприз від бренду — загадкову туристичну валізу. Їхнім завданням стало «вгадати країну на смак» — і за набором продуктів. Назва йогурту була заклеєна, тож за вкладеними інгредієнтами інфлюенсер мав зрозуміти, в якому регіоні споживають саме такий різновид — у сонячній гірській Болгарії, старовинній променистій Греції чи східнопряній строкатій Туреччині.

І не просто здогадатися, а розкрити смак йогурту. Його консистенцію, густину, вершковість, кислинку, ніжність. Відчути всі смакові відтінки цього кисломолочного продукту, щоб цілком зануритися у багатовікову культуру його споживання й розказати своїм підписникам про отриманий гастрономічний досвід. Горішки, фрукти, городина, спеції, смаколики, що додатково містилися у преспаку, допомогли інфлюенсерам у цьому.

Результати

Наша креативна кампанія для ТМ «На здоров’я» включала 15 інтеграцій інфлюенсерів і отримала понад 1,5 млн охоплень. Через співпрацю з блогерами ми смачно розповіли, що формат нового продукту відкриває для споживачів різноманітний гастрономічний досвід — окремо як перекус або для приготування рецептів середземноморської кухні, м’ясних та овочевих страв, морозива та шейків.

Ми показали: впроваджуючи новинки, бренд не лише розвиває вітчизняний молочний ринок, а й навчає українців культури споживання йогурту, знайомить їх із новими смаками й текстурами.

2382