fEatMe – перший в Україні оздоровчий батл офісів

Для виховання культури здоров’я в офісах EatMe™ і Havas PR зорганізували перші офісні велоперегони між українськими та міжнародними компаніями за звання компанії зі здоровим корпоративним духом під назвою «fEatMe: кілометри тимбілдингу».

Учасники проекту в робочий час крутили педалі велотренажерів, одержуючи за кожний кілометр смачний і корисний батончик для відновлення сил. Переможцями стали команди, які «проїхали» на велотренажерах найбільшу відстань за один робочий день. Оздоровча ініціатива fEatMe перетворилася на справжній офісний батл і неймовірний тимбілдинг для дванадцятьох великих компаній:

• Перший українськомовний національний канал «1+1»

• Перший гіпермаркет електроніки в Україні Eldorado

• Провідний мобільний оператор «Vodafone Україна»

• Національний оператор поштового зв’язку «Укрпошта»

• Найбільша роздрібна мережа з продажу товарів для краси та здоров’я Watsons

• Система публічних електронних закупівель ProZorro

• Агропромисловий холдинг Астарта-Київ

• Торговельна мережа електроніки та побутової техніки «Фокстрот»

• Ресторан виїзного обслуговування «Фігаро-Кейтеринг»

• Міжнародна фармацевтична компанія «Тева Україна»

• Компанія з розроблення B2B- та IT-вирішень SBTech UA

• Фармацевтична компанія «Юрія-Фарм»

В офісних велоперегонах fEatMe взяло участь 355 фахівців, серед них Василь Задворний — генеральний директор ДП «Прозорро», Ігор Смілянський — генеральний директор ПАТ «Укрпошта» і Віталій Гресько — генеральний директор мережі Eldorado. Спільними зусиллями вони протрималися 90 годин і подолали 2000 кілометрів — приблизно така відстань відділяє Київ від Брюсселя.

Спортсмени охоче ділилися фотографіями та враженнями у внутрішніх соціальних платформах — Slack, Yammer, Chatter — і внутрішньокорпоративних виданнях. На комерційній основі не можна організувати корпоративні розсилання та публікації керівників, особливо в таких організаціях, як «Прозорро» і «Укрпошта». Але fEatMe зміг подолати межі — загальне охоплення проекту склало 1,9 мільйона осіб.

Компаніями з найздоровішим корпоративним духом стали Watsons (золото), Figaro Catering (срібло) і ProZorro (бронза). Нагородою переможцям став Pro-запас батончиків EatMe™.

На першому місці в рейтингу небезпечних захворювань для офісних працівників — ішемічна хвороба серця (ІХС). Вона виникає через недостатнє надходження крові до серцевого м’яза. Причини, що викликають ІХС, — нерегулярне харчування і дефіцит фізичної активності, характерні для офісного способу життя. Водночас ці чинники призводять до стресів, безсоння і нервового напруження. Усі перелічені проблеми розв’язує помірна фізична активність у комплексі зі здоровим харчуванням — саме те, що запропонувала компанія EatMe™.

Фруктово-горіхові батончики EatMe™ пройшли експертне оцінювання Асоціації дієтологів України й дістали право використовувати знак «Схвалено Українською асоціацією дієтологів» як продукт, визнаний компонентом здорового харчування.

Проект було зреалізовано спільно з Delo.ua і сайклстудією Kruti Pedali.

2
2337