Фіджитальна акція лояльності "JOYKIS" в мережі Аптек 9-1-1

JOYKIS — це фіджитальна акція лояльності, яка об'єднує фізичну та діджитальну складову: яйце JOYKIS, мобільний ігровий застосунок JOYKIS Grand Tour і багато приємних сюрпризів для клієнтів. 

В кожному яйці на клієнтів мережі чекали вітаміни для імунітету та цікаві вкладення: колекційна картка для мобільної гри JOYKIS Grand Tour, наліпки, іграшка-підвіска, тимчасове тату, а також – вкладена картка Прайзі з QR-кодом для виграшу миттєвих подарунків від Аптеки 9-1-1 або ж партнерів акції – брендів GoITeens, MEGOGO, Будинку Іграшок.

Головні герої кампанії — дитячі персонажі Джойки, з якими діти можуть познайомитися у мобільній грі JOYKIS Grand Tour та зібрати власну команду героїв-гонщиків. Гра у нативний спосіб навчає дітей, що сміття — це не лише відходи, але й джерело енергії, яку ми отримуємо під час його переробки. Безкоштовний мобільний застосунок доступний для завантаження на App Store та Google Play.

Діти не завжди полюбляють вітаміни. Тому у акції JOYKIS ми вирішили поєднати унікальні компоненти, такі як весела мобільна гра, тимчасові тату, наліпки – все, що діти люблять, з корисними вітамінами для покращення імунітету. Для дорослих ми також підготували подарунки: картка "Прайзі" з QR-кодом, відсканувавши який, можна отримати миттєві подарунки від різних партнерів акції.

Умови участі в акції лояльності "JOYKIS":

За кожні 100 грн, витрачені клієнтом у чеку або за купівлю продукції партнерів, клієнти мали можливість придбати яйце JOYKIS за ексклюзивною ціною 49,90 грн (звичайна вартість – 100 грн).

Ми розробили POS-матеріали для брендування торгового залу магазинів: шоубокси для яєць JOYKIS, постери, цінники, наліпки на касі, рекламні воблери та шелфтокери. Також був створений рекламний саундтрек для внутрішнього радіо та відеоролик про кампанію.

Матеріали POS та внутрішня комунікація у мережі Аптек 9-1-1 зіграли найголовнішу роль у просуванні промо серед клієнтів та зростанню трафіку до мережі.

Мобільна гра Joykis: Grand Tour — це гра про перегони з еко-героями Джойками, яка нативно навчає дітей, що сміття — це не лише відходи, але й джерело енергії, яку ми отримуємо під час його переробки. У грі міститься 4 тури, які пропонують перегони на різних локаціях. Гра ґрунтується на принципі "збирай та перемагай", що робить її цікавою для молодшої аудиторії. Ми вбудували елемент навчання, щоб клієнти не лише насолоджувалися розвагами, але й мали можливість проводити час з користю.

Результати

Завдяки розумінню потреб клієнтів мережі Аптек 9-1-1 та сучасним тенденціям у ритейлі, ми створили новий унікальний продукт на ринку. Фіджитальна акція лояльності JOYKIS трансформувала традиційне бачення про покупки в аптечній індустрії. 

100% накладу яєць було реалізовано за 4 тижні замість 8 тижнів.

Кампанія відбувалася з 2 жовтня, 2023 до 30 листопада, 2023.

Про клієнта

Аптека 9-1-1 — це перший інноваційний майданчик для бронювання та організації доставлення товарів аптечного асортименту, охоплює більше 1300 аптек.

1216